2737
2734
عنوان

چرا این کارو کردم؟آدم اینقدر احمق

327 بازدید | 29 پست

همچی خوب بود خیلی خوب یروز نشده به عشقم رسیدم و دیشب کلی حرفای قشنگ گف برام اونوقت من خر گیر الکی دادم امشب گفتم باید گوشیت همچیش دس من باشه اونم گف نه منم فورا گفتم بسلامت اونم زد همه چتارو پاکید آنقدر گریه کردم رفتم دستامو باتیغ زدم خالی شم یکم، تازه قرار گذاشته بودیم خداا😭😭😭  اون به من گفته بود اگه عاشقی باید بجنگی تو حرف همه عاشقن من ریددددم آی خدا رفتم معذرت خواهی کردم سین نکرده مطمئنم بیداره اه اه من چرا اینقدر احمقم      

چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه دوستت داشته باشه برميگرده

ولی من خیلی بچگونه رفتار کردم اون دیشب بهم قولای قشنگی داد من خراب کردم   

گربه رو دم حجله کشتی خواهر په چه وقتش بود این حرف باید همیشه با سیاست بری جلو و به خواسته ات برسی&nb ...

الان چی کار کنم تروخدا 

2738
وای چقدر بچگانه  همون اول کار خواستی تو همه چی دخالت کنی  بعدم چرا با تیغ انداختن ب خودت ...

چیکار کنم راهکار توروخداااا

والا من ۵ ساله ازدواج کردم به شوهرم نگفتم گوشیت باید دست من باشه.تو هنوز هیچی نشده طرفو کردی تو قفس اون میخواست درکنار تو ارامش داشته باشه نه اینکه همون اول راه بری رو مخش

واقعا بچه ی،من اگه کسی بهم بگه گوشیت همچیش دست من باشه از وسط نصفش میکنم،اونم ادمه و برای خودش چارجوب ها و معیارهای داره،مگه بچه دوسالس که اینطوری باهاش حرف زدی

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

یه خورده زیاده روی کردی .باهاش منطقی حرف بزن بگو نمیخواستم اینطوری بشه نمیدونم چیشد یهو زیاده روی کردم ببخشید ولی کار توهم‌درست نبود.

چرا انقد دیوونه بازی دراوردی اخه؟دستتو تیغ زدی😨😨

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2706