2726
عنوان

این داستان منو نامزدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه عزیزم اینا که گفتی اصلا دلیلی برا دوست نداشتنت نیست به این فکرکن به خاطر شماس که میره سرکار درسته شاید بگی وظیفشه بره ولی من مردایی رامیشناسم که دراین دوره اصلا حاضر به کارکردن نیستن دلت میخواست بیکاربود و۲۴ساعته بهت پیام میداد شاید چون یه مدت زیاد گیردادین ایشون خسته شدن بهترین کار بی تفاوتی نیست دلتون تنگ شد شمازنگ بزن بایه لحن گرم ومهربون میگه خستم قربون صدقش برو جذبش کن بعد یه مدت یکی دوروززنگ نزن ببین خودش حتما زنگ میزنه پیام میده چون عادت کرده مثلا سریک ساعت مشخص یک پیام یایک زنگ گوتاه بهشون بزنین سخت نگیر مردا کلی نگر هستن مثل خانوما به همه چیز تااین حد دقت نمیکنن حتی اگر تذکرم بدین فراموش میکنن ولی درکل زیادی گیردادن که چرا زنگ نمیزنی وازاین حرفا فقط سردشون میکنه ولی مطمعن باش دوستتون داره انشاالله موفق باشی عزیزم

خدایا خودت هوامو داشته باش جزتوکسی راندارم

نه عزیزم اینا که گفتی اصلا دلیلی برا دوست نداشتنت نیست به این فکرکن به خاطر شماس که میره سرکار درسته شاید بگی وظیفشه بره ولی من مردایی رامیشناسم که دراین دوره اصلا حاضر به کارکردن نیستن دلت میخواست بیکاربود و۲۴ساعته بهت پیام میداد شاید چون یه مدت زیاد گیردادین ایشون خسته شدن بهترین کار بی تفاوتی نیست دلتون تنگ شد شمازنگ بزن بایه لحن گرم ومهربون میگه خستم قربون صدقش برو جذبش کن بعد یه مدت یکی دوروززنگ نزن ببین خودش حتما زنگ میزنه پیام میده چون عادت کرده مثلا سریک ساعت مشخص یک پیام یایک زنگ گوتاه بهشون بزنین سخت نگیر مردا کلی نگر هستن مثل خانوما به همه چیز تااین حد دقت نمیکنن حتی اگر تذکرم بدین فراموش میکنن ولی درکل زیادی گیردادن که چرا زنگ نمیزنی وازاین حرفا فقط سردشون میکنه ولی مطمعن باش دوستتون داره انشاالله موفق باشی عزیزم درضمن زندگیتو اصلااا باکسی مقایسه نکن بله بعضی آقایون هستن که علاقه زیادی هم به همسرشون دارن ولی اصلا اهله ابراز کردن نیستن یک خانوم باسیاست خودش باید مردش را جذب خودش کنه

مرسی عزیزم 🥺🥺🥺😭😭😭😭

عزیزم گریه نداره باورکن شما سخت گرقتی البته من احساساته زنانه رادرک میکنم وحق میدم بهت چون خودمم یک خانومم ولی زندگی سخت ترازاین حرفاس که به خاطراین چیزا خودت راغمگین کنی