2726
عنوان

این داستان منو نامزدم!

310 بازدید | 22 پست

!!!!!لطفا تا اخر بخونید !!!!

بچه ها الان رفته شهرستان برای همین اونجا میر پیش باباش سرکار و تقریبا از صبح تا ۹ شب بعد ک میاد ی دونه میگه سلام خانم بعد من اف نباشم میره ی زنگ نمیزنه بیام درحالی ک هزار بار گفتم از صبح تا شب منتظرت میمونم یا منم باشم بعد ۱۰ ۱۵ دقیقه دیگ میگه دستم بنده میره یا میره مهمونی خونه عمو دایی یام ک میاد میگه خستمو خوابم میاد این ایموجی میفرسته 🥺🥺🥺🥺

بعد منم اوایل عصبی میشدم دیگ الان هیچی نمیگم از صبح نیس بعدم اینجوری میره میخوابه الان چند روز سه روز بهم ظهرا تلفن میزنه در حد ۱۰ دقیقه اینا بعد شب با ی دوست دارم شب بخیر میره صبح هم با ی سلام عزیزم میره!!!

بچه ها میدونم سرش شلوغه خیلی کار داره اما ب نظرتون یعنی چی این رفتارش؟! خیلی ناراحتم از دستش یعنی دوسم نداره!!!

یعنی براش مهم نیس با من حرف بزنه یا ن بهم میگه دلم برات تنگ شده اما در عمل!!!! ی پی میده میره!!! دلم گرفته از رفتارش الانم داشتیم حرف میزدیم خوابش برد اوایل ک خیلی ناراحت میشدم باهاش کلی دعوا میکردم الان اینکارو نمیکنم و بدترشده😔😔

میگه من از تایپ کردن بدم میاد ترجیح میدم رو در روحرف بزنیم! 

ولی یعنی چی اگه مهم بودم باهام حرف میزد این دلیل قانع کنندس شمام وقتی از شوهر یا نامزدتون دورید اون میره سرکار اینجوریه!!!

💔🙂تورو نمیدونم منکه برا دوس پسرم مهم نیستم

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم هر کسی متفاوتع ولی نامزدم ب قول خودش دستش تو خون باشه پیام میده واقعا تحت هر شرایطی داده میگ‌چون برام مهمی یبارم ماشینو زده حین پیام دادن ولی این هفته چند روز تهران بود قرار کاری اینا خیلی سرش شلوغ بود کمتر پیام میداد منم ناراحت نشدم ولی بنظرم کسی ک یکیو دوس داشتهباش زمانی پیدا میکنه ک حرف بزنه البتع مشکلات مردا زیاد شده و اعصاب و حوصلهندارن خدای

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!

بنده خدا من با شوهرم نامزد بودیم از کار میومد ۳ ساعت تلفنی حرف میزدیم بعد که قطع مبکردیم تا صبح چت میکردیم و راجب حرفایی که تلفنی حرف زدیم میگفتیم میخندیدیم .یا راجب آیندمون حرف میزدیم .عقدم کردیم ۴ ساعت راهو میومد بازم تا صبح بیدار میموند .الانم ۴ ساله ازدواج کردیم شبا دیر بیاد واسه اینکه ناراحت نشن تا ۱ ۲ باهام بیداره و حرف میزنه و ۵ میره سرکار 

یعنی چی

تو حق داری ناراحت باشی ،،،

ولی بیچاره اونم سرکار میره خسته میشه من خودم فقط دو روز کار میکردم این دوروز طوری خسته میشدم که سریع خوابم میبرد اصلا حواسم به هیچی دیگه نبود  ،،،

:) 💛
عزیزم از دوست پسر تو شوهر در نمیاد ولش کن به جهنم

کاش میشد 💔🙃

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
کاش میشد 💔🙃

چن سالته چن سالشه ؟

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒

خب توهم چند وقت بیخیال شومثل خودش جواب بده اون یهو میبینه تو عوض شدی یه دلهره میگیره ک یعنی چیشده وقتی اومد جلو بگو واسه کی وقت بزارم تا کی وقت بزارم؟باهاش صحبت کن .بگو هنوز اول زندگی انقد سردیم انقد بی ذوقیم براهم بعدش چیمیشه؟

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2706