2733
2734
عنوان

براتون حمد می خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو روخدا عزیزم برام بخون و دعا کن این ماه امیدم ناامید نشه و باردار باشم خدا خیرت بده ب حق خانوم فاطمه زهرا حاجت روا بشی منم برات حمد خوندم

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
2731

اگ زحمتی نیس برای ازدواج خیلی خوب دوست گلم @آناعشق    

حاجت روایی و بچه دارشدن دوست خوبم @جیرانی    

و بچه دار شدن دوست عزیزم @الناخانووووووم   هم بخون اجرت با خانوم فاطمه زهرا🤲🏻

تو روخدا عزیزم برام بخون و دعا کن این ماه امیدم ناامید نشه و باردار باشم خدا خیرت بده ب حق خانوم فاط ...

ممنونم عزیزم لطف کردی برام خوندی، منم برات خوندم ، ان شالله حاجت روا بشی دخترِ مهربون❤🌷

ممنونم عزیزم لطف کردی برام خوندی، منم برات خوندم ، ان شالله حاجت روا بشی دخترِ مهربون❤🌷

ممنونم خدا خیرت بده

2738

التماس دعا عزیزم.واسه ما و همه مستاجرا دعا کن صاحب خونه بشیم.دعا کن بتونیم خونمون رو بسازیم.واسه همه مریضا و مریض دارا دعا کن.

انشاا... خودتم حاجت روا و عاقبت به خیر بشی💕💕💕

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
اگ زحمتی نیس برای ازدواج خیلی خوب دوست گلم @آناعشق     حاجت روایی و بچه دارشدن دوست خوب ...

خوندم برای دوستانِ عزیزمون ، ممنون عزیزم سبب خیر شدی، برای خودت هم ۷ تا دیگه خوندم، الهی زود به حاجتت برسی❤❤❤❤

می شه به نیت ازدواج من بخونی اسمم فاطمس 

تدریس خصوصی و رفع اشکال درس ریاضیات و هندسه و آمار و احتمال به شکل مجازی و یا حضوری هر جلسه 20 تومن. به تدریس علاقمندم برای همین این کارو انجام می دم کاملا با ذوق و علاقه. 
2706