2726
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

72 تا صلوات به نیابت از دوستان @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی   @rahaa98   @س ...

فدات ممنونم مهربونم ، عشقی واقعا عزیزم 😍🤩😘🌹💚💚💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @سبزحسنا   @ردمنا   @69sn   @"پولدار" @do ...

ممنون عزبزم

حاجتروا ان شاءالله🌺

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2728
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @فرانک20   @بیعت   @hellosummer   @دلوینت & ...

ممنون.عزیزم حاجتت روا 10 صلوات به نیابت از.شما

10 صلوات هدیه به امام زمان 🤲🏼💚

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
فدات ممنونم مهربونم ، عشقی واقعا عزیزم 😍🤩😘🌹💚💚💚

فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘 الهی خدا دلت شاد کنه 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ممنون.عزیزم حاجتت روا 10 صلوات به نیابت از.شما 10 صلوات هدیه به امام زمان 🤲🏼💚

فدات عزیزم 💕 😘 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

ان شاءالله همه حاجت روا شن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

100 تا میفرستم واز هرکسی که پیاممو میبینه خواهشش میکنم برام دعا کنه از ته دلشش😞😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2706