2733
2739

دوستان گلم نیت وحاجتمون سلامتی وظهور حضرت صاحب الزمان(عج) باشه

زمانش تاهر وقت تونستین هست

التماس دعابرای فرج امام عصرصاحب الزمان(عج)

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

100 تا ..حاجت روا باشید

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام آبجی افسانه ، صبح بخیر ، منم ۱۰۰ تا صلوات فرستادم برای حاجت روایی شما و همه کسانی که شرکت میکنند و خودم و عزیزانم ، التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

۱۰ تا هم صلوات میفرستم به نیابت از هر کدام از دوستام :

@flfli      

@غزلبانو38      

@nazbanoo8300      

@fftt      

@بانو_سایه      

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
۱۰ تا هم صلوات میفرستم به نیابت از دوستام : @flfli     @غزلبانو38     @n ...

ممنون مائده جان..

منم ۱۴ تا به نیت سلامتی تو و خانواده ت💖

تعطیل🚫                                                                                 
2706