2737
2734
عنوان

برادرهای شماهم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 66 پست

منم سه تا دارم خدا حفظشون کنه، اصلا انگار نه انگار خواهر دارن، تازه گاهی زنگم میزنم تعجب میکنن فکر میکنن کار دارم نمیگم بهشون😁،من توقعی ندارم همه درگیرن بابا،حساس نباش، ایشالا سالم باشیم کسی یادمون نباشه هم اشکال نداره😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر من هفته ای دو سه بار تماس تصویری میگیره با دخترم حرف میزنه از لحاظ معرفت اوکیه ولی دوست نداره بیشتر سالی یکبار بریم خونه اش میگه دخترت یکجا نمیشینه وسیله ها خونمم گرونن😑

2728
داداش من هر روز يا هر يك روز درميا زنگ ميزنه وقتي اسمش رو گوشيم ميفته ذوق مرگ ميشم    &n ...

ای جانم خوش بحالت ،برادر اگه خوب باشه بخدا پناه خواهرشه ،ادم پیش شوهرش سربلنده

🙊🙊🙊🙈🙈👀
2738
مادرم ۶ ماهه به رحمت خدا رفته. از بعد از مادرم کلا انگار هیچ وقت برادر نداشتم. همه کلا از هم خداحافظ ...

خونه پدری و مادری ی تقدس خاصی داره ک‌ همه بچه ها رو‌دور هم جم میکنه اما وای ب روزی ک نباشن امکانش خیلی کمه ک بچه ها معرفت ب خرج بدن و دوباره کنار هم باشن ...

واي دقيقن استارتر جان

منم ٢ تا برادر دارم بميرم هم زنگ نميزنن حالمو بپرسم

يكيشونو كه از بهمن كه كرونا اومده نديدم

اصلن خونه هاشون نميرم اونا رو دعوت ميكنم اما اونا...

برادرم ١٢ ساله ازدواج كرده شايد ٧ بار رفتيم اونم يه سر عيد ديدني

كلن سمت زناشونن

حالا شوهر من با برادرش كار ميكنه خواهرشم يك روز در ميون زنگ ميزنه كه شوهرم اينجوري اونجوري انقدر حسوديم ميشه 

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️
ما کنار همیم 😂😐  ی دوسه ماهی هم هست قهریم  داداش بزرگم معمولا دوهفته یکبار بهم زنگ میز ...

آنقدر دلم تنگ شده برادر زاده هام بهم بگن عمه ،پسرم عمه شو صدا می‌کنه اشکم در میاد بخدا

🙊🙊🙊🙈🙈👀
خونه پدری و مادری ی تقدس خاصی داره ک‌ همه بچه ها رو‌دور هم جم میکنه اما وای ب روزی ک نباشن امکانش خی ...

آره واقعا همینطوره. مادرم تمام تلاششون این بود که همه با هم خوب باشن. ولی دقیقا از لحظه ای که مراسم مادرم تموم شد همونجا که همه از هم خداحافظی کردن انگار که دیگه هیچ وقت هم و نمیشناختیم و هیچ نسبتی با هم نداشتیم. و دیگه دلمم نمیخاد هیچ وقت ببینمشون.غیر قابل بخشش هست این جور رفتارا

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
منم سه تا دارم خدا حفظشون کنه، اصلا انگار نه انگار خواهر دارن، تازه گاهی زنگم میزنم تعجب میکنن فکر م ...

الهی که هرجا هستند سالم باشن وشاد ،اما آدم دلش برادرشو میخواد،محبت که پولی نیست که دریغ میکنند

🙊🙊🙊🙈🙈👀
2706