2733
2734

قبلش بگم خودم اصلا از عنوانی که زدم خوشم نمیاد پس پوزش  منظورم دخترداییمه که تو هفت سالگی مامان باباش از هم جدا شدن مادرش به داییم خیانت کرده من خیلی واسش ناراحتم الان بیست و دو سالشه یه خواستگارم نداده میشه تجربه های اطرافیانتونو در این زمینه بگید

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐

هرچی خدا بخاد همون میشه ب طلاق و..کاری نداره

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مگه قضیه مادرشو میدونن همه؟ دختر فامیل ما که بچه طلاق بود تو ۱۶ سالگی عروس شد .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

ب بختو سرنوشت ادم ربط داره ن ب پدر مادر .منم بچه طلاق بودم تو یکسالگی

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
مگه قضیه مادرشو میدونن همه؟ دختر فامیل ما که بچه طلاق بود تو ۱۶ سالگی عروس شد .

اره همه میدونن آخه داییم زنشو تو پارکینگ با یه نفر دیگه اونم ساعت پنج صبح گرفته بود اونموقع دختر داییم پنج سالش بوده

ب بختو سرنوشت ادم ربط داره ن ب پدر مادر .منم بچه طلاق بودم تو یکسالگی

عزیزم 🥺ببخشید الان متاهلین؟؟اگه هستین این قضیه تو زندگی مشترکتون تاثیر گذاشته؟؟

اره همه میدونن آخه داییم زنشو تو پارکینگ با یه نفر دیگه اونم ساعت پنج صبح گرفته بود اونموقع دختر دای ...

خب داییت باید فکر این روزا رو میکرده و بی سر و صدا طلاقش میداده .که متاسفانه تو ایران اعتقاد دارن مادرو ببین دخترو بگیر این طفلکم داره پاسوز گذشته مادرش میشه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خب داییت باید فکر این روزا رو میکرده و بی سر و صدا طلاقش میداده .که متاسفانه تو ایران اعتقاد دارن ما ...

آخه شما یه لحظه خودتونو بزارین جای اون ساعت پنج صبح همسرتونو تو پارکینگ با یه مرد دیگه ببینین خدایی چه واکنشی نشون میدین من بودم سکته کرده بودم 

عزیزم 🥺ببخشید الان متاهلین؟؟اگه هستین این قضیه تو زندگی مشترکتون تاثیر گذاشته؟؟

اره عزیزم .هم‌متاهلم هم نینیم تو راهه.

اصلا هیچ تاثیری نداشته .من از بچگی پیش مامانبزرگم بودم .از همون یکسالگی .

شوهرمم با همون شرایط منو انتخاب کردع پس دلیلی نمیشه ک تو زندگی ادم تاثیر بذاره وقتی با همون شرایط اطراقیانت قبولت کنن .اینکه بچا طلاق شدن دست بچها نیس ک بخاطرش سرزنش بشن .

فقط ادم خودش گاهیی دلش میخاد ک پدر مادر باشه بالا سرش .وگرنه اطرافیان از زندگی خودشونم فراموش میکنن

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
اره عزیزم .هم‌متاهلم هم نینیم تو راهه. اصلا هیچ تاثیری نداشته .من از بچگی پیش مامانبزرگم بودم .از ه ...

خیلی از توضیح کاملتون ممنونم یکم دلم آروم شد چقد خوب که دارین بچه دار میشین انشالا که خوشبختیتون تکمیل میشه با اومدن نینی میشه برای دختر داییمم دعا کنین آخه همه میگن دعای خانومای حامله گیراس🤭❤️❤️💋❤️

2706