2733
2734
عنوان

خانوما چند لحطه بیاین لطفا

143 بازدید | 18 پست

سلام دوستان کسی بوده بعد از به دنیا اومدن بچه و بعل کردن بچه ارنج دستش مشکل پیدا کرده باشه؟

من یه مدته دست چپم احساس سنگینی میکنم...درست نمیتونم باز و بستش کنم و انگشتام گز گزمیکنه....آرنجمم درد میکنه...نمیدونم علتش چیه....وقتی دستم اویزونه انگاری سنگینه و یه وزنه به دستمه انگاری

مشکل قلبی هم ندارم اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره منم دست چپم اینجوری میشد تا وقتی بچه هام  کوچیک بودن فک میکنم دستمون توان بلند کردنشون ندار ...

دستمو مثل دست راستم درست نمیتونم باز و بسته کنم...احساس میکنم تاندون دستم مشکل پیدا کرده

چکار باید بکنم بهتر بشه؟

برای من که انگاری دست چپم از کار افتاده شده😢

من امروز خیر سرم‌ دوتا فرش ۹ متری مو گفتم کدر شده شامپو فرش کشیدم الان دست راستم منو داره میکشه از درد دارم‌ میمیرم چیکار کنم😖

2738
من امروز خیر سرم‌ دوتا فرش ۹ متری مو گفتم کدر شده شامپو فرش کشیدم الان دست راستم منو داره میکشه از د ...

من الان با یه شال دستمو بستم یکم بهتر شد...شما هم اینکارو بکن انشاالله بهتر میشه

دستمو مثل دست راستم درست نمیتونم باز و بسته کنم...احساس میکنم تاندون دستم مشکل پیدا کرده چکار باید ...

بچه رو کمتر بغل کن چاره نداری  فک نکنم بشه کاریش کرد تا بچه راه بیوفته و نیاز به بغل نباشه

سلام عزیزم تو یکی از تاپیک ها گفتید همسرتون دستگاه خودپرداز داره هنوزم دارن زاضیه؟

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
سلام عزیزم تو یکی از تاپیک ها گفتید همسرتون دستگاه خودپرداز داره هنوزم دارن زاضیه؟

سلام عزیزم.....نه اصلا راصی نبود و واگذار کرد به یکی از اقوام که سوپر مارکت داشت

اصلا چیز خوبی نیست و درامد خوبی نداره..خیلی اشباع شده

سلام عزیزم.....نه اصلا راصی نبود و واگذار کرد به یکی از اقوام که سوپر مارکت داشت اصلا چیز خوبی نیست ...

جدی ؟ ممنونم که پاسخ دادید🥰

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
2706