2733
2734

تو تاپیکام گفتم ک مادرشوهرم بنایی داره اومده خونمون....الان ۹ روزه اینجان...

امشب خسته شدم...یه کم بدرفتاری کردم.حالا عذاب وجدان دارم.

اولش گفتن ۳ روز میایم و فقط جای خواب میخواییم...بعد شام بهش اضافه شد...بعد ناهار فرداشونم اضافه شد..

امشب دخترم داشت حرفای خصوصیمونو بهشون میگفت....اعصابم خورد شد...از همه چیمون سر در آوردن‌....

حالا بمن نگفتن کی خونه خریدن اما موقع بازسازی میان اینجا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی خواستن بیان رفتم تو اتاق خوابیدم...باهاشون حرف نزدم.نگاهشون نکردم.

خیلی ضایع برخورد کردی البته بهت حق میدم خسته ای

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  

استارتر حق داری 

خسته شدی 

ولی موقتیه عزیزم

اگر میتونی تحمل کن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738

مال من خونشونو یه هفته دادن رنگ و کاغذ دیواری کردن پاشدن رفتن خونه دخترشون .چون اون اسانسور داره مال من پله بود .

دوماه بعد داماد دخترشون دعواش شد برد دختر و نوشونو گذاشت خونه شون اومد .بهش زنگ زدن بیا دحرف بزنیم حل کنیم مشکلتونو گفت مشکلی ندارم اعصابم از دستش خورده بمونه خونه شما تا من اروم بشم.

گفتن زشته زنت خونه مادرش بمونه بیا ببرش داماد گفت یه هفته خونه من بودین خوردین خوابیدین حالا یه هفته دخترتون بمونه اونجا .

هنوز که هنوز میگن چه اشتباهی کردیم کاش میرفتیم خونه پسرمون.

مال من خونشونو یه هفته دادن رنگ و کاغذ دیواری کردن پاشدن رفتن خونه دخترشون .چون اون اسانسور داره مال ...

اوه اوه عجب دامادی

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

واقعا بی ادبی کردی تو قراره ی عمر باهاشون چشم تو چشم بشی چ حوری روت نیشه این رفتارارو بکنی . این روزا میگذره ولی خاطرش ب جا میمونه ب نظرمرفتارتو درست کن چون اونا جزئی از خانوادت هستن

حالا من چی بگم مامان شوهرم یه ماه اومد موند هر موقع میان یه هفته ده روز اینجان من تو شهر غریبم هی تند تند میان و زیاد میمونن شوهرمم ماشاالله همش میخواد پیششون بشینم عزت و احترام بزارم خسته شدم

معتاد نی نی سایت شدم😨😨
2706