2726
عنوان

شوهر قلیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهر منم قلیون میکشه خودش میگه ازسوم راهنمایی شروع کرده هرروزم میکشه حتی واسه اینکه بهش خیلی گیرندم ...

میگم خب مگه رو ریه تاثیر نمیزاره؟

من بیشتر از بچه ب فکر خودشم ک خدایی نکرده تنگی نفس نگیره چون یخورده‌م اضافه وزن داره

اره منم بخاطر ریه و طول عمرش یهو مثل امشب داغون میشم ولی چرا نمیفهمه اخه

بنظرم بیخیال زیادم خودتو اذیت نکن

اگه تونستی فقط ترغیبش کن کمترش کنه

قلیون الان شده مث نقل و نبات

تازه من خودم هرگز امتحان نکردم کلی مسخرم میکنن

کارتو بسپار به خدا

تاریخ عضویتم😅😅
با سیاست فقط . اول از ضرر قلیون بگو از سلامتیش از اینکه نکنه خدای نکرده ط وریش بشه تو تنهایی بدون او ...

اره اتفاقا رو همه چب تاحالا رامش کردم...اما این یکیو جوابگو نیس

دیگه نمیدونم چیکار کنم

بااین راه ها ب خیلی از خواسته هام رسیدم ولی قلیون...نه

بنظرم بیخیال زیادم خودتو اذیت نکن اگه تونستی فقط ترغیبش کن کمترش کنه قلیون الان شده مث نقل و نبات ...

خداکمکم کنه

میخام فردا یجوری بهش بگم ک لااقل فعلا یه روز درمیونش کنه تا ببینیم قبول میکنه یا ن

میگم خب مگه رو ریه تاثیر نمیزاره؟ من بیشتر از بچه ب فکر خودشم ک خدایی نکرده تنگی نفس نگیره چون یخور ...

من اوایل خیلی سعی کردم بذاره کنار ولی خب همیشه به دعوا و ناراحتی ختم میشد. دیگه گفتم عمردست خداست بهتره زندگیمونو تلخ نکنم منم پایه شدم. والا همسر من الان  34 سالشه خودش میگه از سوم راهنمایی میکشه خداروشکر ریه اش مشکلی نداره 

اره بنظرم قویه اخه غیر از بچه نگران طول عمرشم نکنه حای یه سال زودتر از پیشم بره وگرته اگه مشکلی پ ...

خب اگه قوی هست خیلی حساس نشو .اونای که ضعیف هستن روشون اثر منفی میزاره .

عمر هم دست خداست .انشالله که زود بچه دار بشی و سالیان طولانی زندگی خوبی کنار هم داشته باشین

خب چیکارشون کنیم؟ مام عادت کنیم؟

هیچی اولاش منم مثل تو حساس بودم خیلی دعوا کردیم بخاطر قلیون ولی دیگه گذاشتم بحاله خودش انقد بکشه تا خدا بگه بسه الکی حرص میخوردم بیخیالش شو بچه دارم میشید نگران نباش

2706