2737
2734
عنوان

شوهر قلیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا میگی؟؟ اشکالی نداره؟

شوهر منم قلیون میکشه خودش میگه ازسوم راهنمایی شروع کرده هرروزم میکشه حتی واسه اینکه بهش خیلی گیرندم منم معتاد کرد باهم میشستیم میکشیدیم. خداروشکر الان دوتا  بچه خوشگل و سالم دارم فقط وقتی میخواستیم بریم تو اقدام من ترک کردم همسرم هفته ای  یه بار میکشید. الان یه ساله پاکم بچم سه ماهشه  دو ساله شه از شیر بگیرمش بازم میشم همون معتاد سابق

واااااااای دلم یه دوسیب  مشتی خواست  

2731
میگم اگه م. ن ی همسرت شیری رنک و چسبناک و زیاد باشه مشکلی نیست قویه خیلی گیر نده بهش ولی اگه اینطور ...

اره بنظرم قویه

اخه غیر از بچه نگران طول عمرشم

نکنه حای یه سال زودتر از پیشم بره

وگرته اگه مشکلی پیش نیاد من خودمم از بوی قلیون لذت میبرم

دعوا اصلا نکردم  خاستگاری هم گفتش کم کم کمش میکنم الان نمیدونم چیکار کنم...اصلا نمیدونم برام ...

با سیاست فقط . اول از ضرر قلیون بگو از سلامتیش از اینکه نکنه خدای نکرده ط وریش بشه تو تنهایی بدون اون میمیری ببخشینا یه طوری خرش کن مردا زود رام میشن 

شماها به چه چیزایی گیر میدین خدایی😑گل که نمیکشه بنده خدا قلیونو که الان زنا بیشتر از مردا میکشن

من گیر دادانم فقط بخاطر خودشه...اگه عمرش کمتر شه چی؟

بعدشم الان قلیون میکشه اونروز میگفت من از ۴۰ سالگی ب بعد تریاک میکشم چون بدن لازم داره! این اخه چ حرفیه میزنه

2738
دهنش سرویس😂😂 سایتو به دو دوره ی قبل و بعد از گل آرا تقسیم کرد

بازم میگم حلالش نمیکنم

تقاص اشکامو باید پس بده 😐☺کمبود داشت خیلی

وسط داستانا پشیمون میشم میگم دیگه نخونم ابکی نباشه

تاریخ عضویتم😅😅
ازمایش نداده ببینیم مشکلی داره یا ن جدی برا بچه تاثیری نداره؟ برا خودش چی؟ اخه میگن طول عمرو کم م ...

برای تشکیل بچه کمی مشکل سازه اما برای بچه ی تشکیل شده نه.برای سلامتیه خودشون که قطعاً بده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من گیر دادانم فقط بخاطر خودشه...اگه عمرش کمتر شه چی؟ بعدشم الان قلیون میکشه اونروز میگفت من از ۴۰ س ...

والا این باید نیمه گمشده شوهر من باشه

من همیشه میگم تر یاک بکش ولی سیگار و قلیون نه

میخوام عمق نفرتمو متوجه شه ولی نمیشه

تاریخ عضویتم😅😅
طول عمرو چطور؟ کم میکنه؟ اصلا واقعا چ ضررایی داره؟ و باید ب شدت برام مهم باشه یا نه؟

برای ریه آنسان بده به شدت و همین باعث کم شدن عمر میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706