2733
2734
عنوان

شوهرم کوره منو نمیبینه 😭😭😭

869 بازدید | 46 پست

بچه ها من قیافه و ظاهر خیلی خوبی دارم همه بهم میگن که خیلی خوشکلم و قیافه بانمکی دارم ‌‌همه بهم میگن اندامم خوبه قدم 170 وزنم 69 کیلو یکم شکم دارم فقط همیشه هم تو خونه آرایش میکنم و لباس خوب میپوشم مرتبم کاشت مژه و کاشت ناخن دارم همیشه موهامم رنگ و لایت میکنم همیشه ولی بعضی وقتا که میخام که بهم توجه کنه بیشتر به خودم میرسم بهش نگاه کردم چشمک زدم بوس فرستادم گفتم بیا بوسم کن گف چرا گفتم دلت میاد خانوم به این خوشکلی رو نبوسی میدونین چی گفت😭😭 گفت فک کردی خوشکلی؟ اسکول بعدش خندید گفت چقد به خودت مینازی تو اعتماد به سقف یه تار موی منم نیستی بابا خیلی وقتا بهم میفهمونه که اصلا به چشش نمیام بچه ها چیکار کنم چرا اینطوریه از نظر بقیه آنقدر خوبم ولی شوهرمم اصلا بهم نمیگه تازه خیلی وقتام میزنه اعتماد به نفسمو له میکنه میگه فک میکنی خوشکلی شدی منگول 😑 آخه چیکارش کنم خودشو از همه دنیا بالاتر میدونه فک میکنه من اصلا در برابر اون دیده نمیشم از این وضع خیلی ناراحتم بنظرتون چیکار کنم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

من هیچ حرفی برای گفتن ندارم جز اینکه ایشون یه ادم ننر لوس بچه ریقو هست که از ضد حال زنی لذت میبره. سعی کن کمی مردش کنی. بعضیارو میبینم حالم از مرد بودن خودم بهم میخوره. بهرحال حقیر بودن و مزخرف بودن هم باید یه حدودی داشته باشه دیگه. نمیشه ادم اونم همسرشو اینجوری له کنه که.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2706