2737
2734
عنوان

هیچکس بیشترازمن توبارداری زجرنکشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 39 پست
ماست و سدر رو خمیر کن تو حمام بیست دقیقه پوست بدنتو یاهاش بپوشون عزیزم التهاب و خارش خیلی کم میشه

امتحان میکنم

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

منو فقط یبوست از پا دراورده

حس میکنم روده‌هام از کار افتادن،همش میگم شکمم الان منفجر میشه....الان ۱۸هفته‌ام،همش میگم خدایا کی تموم میشه؟!

کلا بارداری سخته 

واسه یه عده سختیش زیاده،واسه یه عده کم

خدا به همه کمک کنه

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو فقط یبوست از پا دراورده حس میکنم روده‌هام از کار افتادن،همش میگم شکمم الان منفجر میشه....الان ۱ ...

انشأالله 

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
2728
اووو حالا فکر کردم چی شده  حاملگی همینه دیگه

عزیزم کل بدنم انگارتاول زده اونجوری شده باخارش شدید

من سر پسرم فقط دندون درد داشتم که بعد زایمان رفتم درستش کردم و عضله های پام می گرفت. سر دخترم از اول بارداری تا آخرش مشکل عفونت داشتم به حدی خارش شدید و ترشحات زیادکه سر کار(بانک) از پشت میز بلند میشدم میرفتم تو اتاق صندوق امانات که دوربین نداره....خودمو پاک میکردم.

دستشویی طبقه بالا بود و نمیتونستم هی برم بالا.شبا تا صبح اونجام میخرید میخواستم ببرم بندازم دور🙄 خیلی بد بود. تا آخر ماه ۸ هم سر کار بودم.

چرا به منم سخت گذشت چون خارش رو که داشتم وحشتناک بعد دیابت زاردتری هم گرفتم دو هفته بیمارستان بستری ...

عزیزم قند ناشتا چقدر بود مال من 107 هنوز تازه 5 هفتمه یهنی منم دیابت دارم باید انسولین بزنم تازه کبدمم چربه خیلی ناراحتم برای جنین ضرر داره؟ 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
عزیزم کل بدنم انگارتاول زده اونجوری شده باخارش شدید

عزیزم تو هم اوایل بارداری شکمت درد میکرد من هر روز زی شکمم درد مینه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2738
توهم اینجوری

اره از این طرف جوش از این طرف ترک .پوست روسینم انقد کش اومدع ک کبود شده جوشم دارع ک خودم دلم نمیخاد نگا کنم .

اصن داغون .خدا کنه بعدش خوب شیم

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم