2733
2734

ماه سوم تاپنجم نفس تنگی شدید گرفتم  خلط شدیدریم گرفت مردم زنده شدن تاخوب شدم الانم توماه آخری که بدنم شده پردونه بس که شب وروز خودمو میخارونم دیگه توانایی برام نمونده کل بارداری باسختی گذشت برام دعا کنید بهترشم

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله به سلامتی زایمان کنی بچه اتو بغل بگیری

ممنون عزیزم فعلا که شب وروزم برام نذاشته

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

فکر میکنی

دوست من از ماه اول بارداری تا الان ک شیش ماهشه خونه مامانشع 

انسولین میرنه قندش بالاش همه ی غذاهارو‌نمیتونه بخوره

راه نباید بره تباید بشینه

حموم پنج دقیقه بیشتر نشه‌خیلی سختی میکسه

انشالله ب سلامتی فارغ شی

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
2738

منم بدنم له کرده حتی نمیتونم لباس بپوشم

نگو بدتر ندیدی ناشکری نکن من 7ماه خوابیدم وسوند بهم وصل بود ونباید دنده به دنده میشدم، بهم پمپ ماسا ...

آخی بمیرم

چرا به منم سخت گذشت چون خارش رو که داشتم وحشتناک بعد دیابت زاردتری هم گرفتم دو هفته بیمارستان بستری بودم از ماه 6 هم روزی سه بارانسولین زدم به حدی که دیگه بازوهام سفت شده بود سوزن توش نمیرفت ولی گذشت خاطره شد انشالله کخ براب شما هم به سلامتی میگذره ونی نی بیاد بغلت سختی های این روزا یادت میره 

مامان منم سر من بیچاره خارش شدید گرفته بود و عذاب بود. تازه از پدرم هم حالش بد میشد! 

به مامانم گفتم چطور تحمل کردی؟ گفت اصلا به این فکر نمی‌کردیم چیز بد و عجیبیه فقط میدونستیم بارداری این مشکلات رو داره و میگفتیم خب باید این مسیری باشه که طی میشه. 

والا من خودم خیلی حساسم امیدوار بودم مثل نسل قبلی هامون بودم اما خب باید ماها بابد یکم تمرین کنیم دیگه. اینم بدون عزیزم که بارداری برا اکثر خانم ها مشکلاتی هم داره که بعضی ها هم مثل شما و مامانم شدید ترن. به هرحال این مسیریه که طی میشه... هرچیز خوبی یه سختی قبل‌ داره... 

انشاءالله نی نی کوچولوت رو که بغل کردی همه اینا یادت بره عزیزم 🥰❤️

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2706