2737
2739

از بچگيم تا الان هر چي از خدا خواستم همه رو دقيقا برعكسش رو بهم داده نميدونم چرا اينجوريه و حكمتش چيه 

ناشكري نميخوام بكنم ولي خيلي برام عجيبه شديد 

مثلا يه نمونه اش هميشه از خدا خواسته ام كه همسري نصيبم كنه كه نمازخوان باشه دقيقا برعكس شوهرم نماز نميخونه 

يا هر چيزي هر چيزي من از خدا خواستم دقيقا برعكسش شده 

ديگه ميترسم اصلا دلم نميخواد دعا كنم 

ولي براي بقيه كه دعا ميكنم دقيقا مثل همون مستجاب ميشه و خيلي سريع هم 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اون چیزی که نمیخوای رو آرزو کن تا اون چیزی که میخوای رو بده بهت 😉

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕
2728

توروخدا دعا کن برا من خدا بهم بچه بده

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2738
منم هر چی دوست دارم برای دیگران اتفاق میافتاد

الان نميفته ؟؟ 

مال منم دقيقا همينه براي كسي ديگه اتفاق ميفته من آرزوهامو پيش ديگران ميبينم 

ایه  قرانه گاهی بنده ها چیزی میخوان  که ب ضررشونه و نمیدونن  ویا اتفاقی براشون میوفته  که  فک میکنن ب ضررشونه در حالی که  ب نفعشونه و خدا آگاهه ب تمام اسرار اینها 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

بعضی وقتا ما خودمون اشتباه میکنیم

این فکرای منفی هم بریز دور اینا رو شیطون بدجنس به دلت میندازه تا از خدای خوبت نا امیدت کنه و نا امیدی بدترین گناهه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
چون ب چیزایی که نمیخوای بیشتر فکر میکنی تا چیزایی که میخوای 

نه بخدااا من اصلا به اون چيزا فكرم نميكنم 

من هميشه خدا به خريدن طلا فكر ميكردم از همون روز دارم فقط ميفروشم يه بارم به فروشش فكر نكردم 

2706