2737
2734
عنوان

بیدارباش های فعال 🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 85 پست
فداتم

قربانت زنده باشی عزیزی

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
والا  صف اوله چی میخوای از جون نی نی سایت؟ من هدف دار اینجام  تو چی؟ من اومدم شوهر پی ...

وااای😂😂😂من هدف ندارم 

ادامع بدع😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربانت زنده باشی عزیزی

همچنین

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
برم با دوستام🤦🏻‍♀️اخر هفته ها برنامه داریم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ باغ یکی از بچه ها تا فردا شب یا شنبه صب. ...

عیب تداره عزیزم بخاطر خودت نذاشته

من چند هفته پیش کرونا گرفتم تا حد مرگ رفتم انقد سرفه کردم یه شب گفتم که دیگع تاصبح زنده نمیمونم 

ناراحت نباش❤

مواظب خودت و سلامتیت باش

2738
هیکلم تکون نمیخوره نگران نباش

اووومایگااااد 👌👌

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
همين كارو ميكنم ولي حسم ميگه ماسك اون حالت التهاب و تشديد ميكنه

اره کلا دستکاری صورت وقتی جوش داری بدتر میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
قدم ۱۶۲ وزنم چند باشه خوبه؟

۶٠

۶٠

تاعمر داشتم ۵۲ بودم یعنی زمین به اسمون میرفت آسمون به زمین میومد نیم کیلو هم کم و زیاد نمیشدم بعد ازدواج پنجاهو هفت هشتم الان

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
تاعمر داشتم ۵۲ بودم یعنی زمین به اسمون میرفت آسمون به زمین میومد نیم کیلو هم کم و زیاد نمیشدم بعد از ...

خوبی تا ۶٠ جاداری

2706