2737
2734
عنوان

خیانت

419 بازدید | 39 پست

سلام دوستان عزیزم،یه سوال اگه خدای نکرده داداش وزنداداشتون باهم مشکل داشته باشن بعدازهم جدابشن بعدش بفهمیدکه شوهرخواهرتون رفته زن برادرزنشوگرفته چیکارمیکنیداگه جای اون زن باشیدکه شوهرش مخفیانه بهش خیانت کرده‌.یااینکه مطمئن باشیدقبل اینکه زنه ازشوهرش جدابشه باشوهرخواهرشوهرش رابطه داشته

مگه داریم مگه میشه 

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدا میشم

از کی؟!   شوهر خواهرش  زن داداشمو گرفته ، به شوهر این چه خخ

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
2738

من میرم به خواهرم و برادرم میگم .چون داماد رفته عروس سابقه گرفته اولا سر زنش هو اورده دوما تابلوه که همون موقع که زنه داداشه بوده اینا باهم بودن .رسما عروس و داماد باهم بودن .

ابرو جفتشونم تو فامیل هاشون میبرم .این بدترین نوع خیانته نمیشه تحمل کرد

زنه خودش شک نمیکنه که شوهرش بازن داداشش رابطه داره اماهمه فامیل شک میکنن میرن دنبال مرده میبینن توی یه خونه ای داره میره بعدچنددقیقه میفتن توی خونه میبینن بععععله مرده وزنه کنارهم نشستن

2706