2733
2734

من نیت دارم کمک میکنین تموم بشه؟ نیتم باردار شدن خاله ام هست همین ماه آخرین امیدشه😔

امروز ذکر "بحق بسم الله الرحمن الرحیم" ، 1400 تا مونده

هر نفر حداقل 100 تا. پایه این؟

ببینم چندتا جمع میشه💪، ثواب میبرین خدا دعاهاتون رو مستجاب کنه😊

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
من 100 تا انشالله دامنه خالت و عزیزانی که منتطرن سبز بشه به حق خانوم فاطمه معصومه ❤

😍😍😍سپاس خدا خیرت بده عزیزم

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم ۱۰۰تا انشالله باردار میشن بحق بسم الله الرحمن الرحیم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

البته فرصتش تا ساعت 6 صبحه💚

2738
انشالله بیای تگمون کنی و خبر خوبه بارداریشونا بهمون بدی 😍😘😘😘

وای عزیزم یه فرشته ای😍😇💚💕 انشاءالله عزیزم با آرزوی بهترینها برای خودت😉

100 تا دیگه هم اضافه کن

انشاالله انشاالله خدا دلش شاد کنه 🌷 زندگیش غرق در شادی بشه 😘 الهی آمین 🤲 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
وای عزیزم یه فرشته ای😍😇💚💕 انشاءالله عزیزم با آرزوی بهترینها برای خودت😉

قربونت برم تو انقدر روحه بزرگی داری انقدر مهربونو و خوبی که منا خوب میبینی انشالله به حق فاطمه زهرا به هر حاجتی میخوای برسی 😘😘😘😘

❤❤❤❤
100 تا دیگه هم اضافه کن انشاالله انشاالله خدا دلش شاد کنه 🌷 زندگیش غرق در شادی بشه 😘 الهی آمین 🤲 ...

وای عزییییییزم قربونت برم مهربونم

الهی برای خودت💋💕💖عزیز دلم

ممنونم😚

وای عزییییییزم قربونت برم مهربونم الهی برای خودت💋💕💖عزیز دلم ممنونم😚

فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘 

انشاالله انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
قربونت برم تو انقدر روحه بزرگی داری انقدر مهربونو و خوبی که منا خوب میبینی انشالله به حق فاطمه زهرا ...

خیلی لطف داری😌 خوبی از خودته😍 همچنین مهربون جان🌹🌹🌹💖😙.

2706