2737
2734
عنوان

دخترم فوت کرد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 6193 بازدید | 89 پست
اخه فک کنم عملش خیلی گرون باشه در حد ۹۰میلیونه؟

نه هنوز دکتر نبردمش 

یه بار بردمش شد ۵۰۰هزار تومن

گفت دوباره باید بیاری ۲ماه دیگه 

ولی الان از اون تاریخ گذشته هنوز نبردمش

در حد ۵۰۰.۶۰۰میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کنین دکتر نگه عمل میخواد 🙏❤️🌺

از ته دل برات دعا میکنم انشالا دخترت سالم و سلامت باشه خداحفظش کنه برات.

میدونم چه حالی داری،برای دخترمنم دعا کن

تو تاابد بغض میان خنده های منی شک نکن...
2731
2738

ووووااااییییی عزیزم خیلی حالم گرفته شد وقتی خوندمت گریه ام گرفت منم خواهرم قلبش سوراخ بود و تو سه سالگی فوت کرد داغونمون کرد الان ۷ سال از اون روز میگذره ولی داغی که اون رو دلمون گذاشت هنوز خنک نشده انقدر دکتر ها جوابش کردن ولی مامانم نا امید نشد چه فایده که اخرش تنهامون گذاشت مامانم هنوزم که هنوزه قرص اعصاب می خوره خدا بهت و همه ی مادر های که این داغ رو دارن صبر بده امین🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘

دو تا از خواهرای منم یک ماه بودن ک از دنیا رفتن منی ک ارزوی یه خواهر داشتم 

ارزوش موند رو دلم 

مامانم هم افسرده شده بود ولی دید با اذیت کردن خودش هیچی حل نمیشع 

حتما یه حکمتی داشته عزیزم 

امیدت ب خدا ❤

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2706