2726
عنوان

دخترم فوت کرد.....

6187 بازدید | 89 پست

سلام دخترم 14روزه بود که از دستش دادم اسمش سوگل بود مثل ماه بود دخترم همش باخودم فکر می کردم چرادخترم انقدر خوشگله نگو خدابرای خودش انقدرخوشگلش کرده بود اصلا نه گریه میکرد نه شب بیداربود اصلا اذیتم نمیکرد دخترم آسمونی بود 14روزه بودیهوگریه کرد هممون تعجب کردیم که چرا اینطوری گریه میکنه دیگه آروم نمیشدبه نفس نفس افتاد رسوندیم بیمارستان قائم رفت تو NICU.یا بهتر بگم کُما روز بعد هم گفتن که بچه قلبش مادرزادی سوراخ بوده گفتم همه چیزمو میدم دخترم خوب شه اعزامش کردن بیمارستان امام رضا که جراح قلب عملش کنن نفهمیدم چی شد؟ شب گفتن باید برین نمیذارن توبیمارستان بمونیم اومدم خونه صبح رفتم بیمارستان جنازه بچم رو دادن بغلم گفتن شب که رفتین بچه ضربان قلبش ضعیف میزده و کاری نتونستن براش بکنن وبچم تموم کرده بود خدایا چرا داغ بچه باید ببینم مگه چه گناهی کردم که تقاصش این بوده دارم دق میکنم باید خدا عوضش بهم بده باید دخترم(سوگلم)روبهم بده چیکار کنم که دردم کم بشه آروم بشم خدایا منم بِکُش راحت بشم امروز پنج روزه که ندارمش خدایا😫😫😫😫🙇🙇🙇🙇😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وااای عزیز دلم خیلی ناراحت شدم 

خدا صبر بده 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

آخی عزیزم ایشالا یکی دیگه بیاری جاشو برات پررکنه

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

خیلی ناراحت شدم عزیزم.غصه نخور ایسالله خدا بهت یه نی نی خوشگل میده که جای سوگل رو برات پر کنه.

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂

ای وای من..منم دخترم خیلی زیباست ربطی نداره عزیزم این چ حرفیه میزنی..

قسمتش این بوده..اروم باش..

خیلی سخته اما باید اروم باشی..

من خالم پسر جوونشو از دست داد

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2706