2410
2553
عنوان

حس شیشمیا بیاین براتون صلوات میفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 173 پست
بیخیال هرکسی که لیاقته تورو نداره حیفه چشما قشنگت انشالله یه ادم عالی نصیبت میشه 😘

ممنونم عزیزدلم مرسی که بنظرت برم بشورمش بزارمش کنار؟😂😂😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایمان ازت خوشش میاد قدش بلنده ریش میزاره مو مشکیه لاغره صدای قشنگی داره خنده روهه  درسته ؟؟؟

🥺🥺🥺🥺🥺🥺واااااااای فدات شم ،آره درستهههههههه ،بهم میرسیم؟چه مدت زمان میبره؟ 

2720
ایمان ازت خوشش میاد قدش بلنده ریش میزاره مو مشکیه لاغره صدای قشنگی داره خنده روهه  درسته ؟؟؟

عشقم میشه این سوالمم جواب بدی خوشحالیمو تکمیل کنی    ماشین کی برنده میشیم؟ پژو یا ساینا یا تیبا کدومش؟

عزیژم میشه یه چندتا نشونه از همسر ایندم بدی سنتی ازدواج میکنم یا عاشقانه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2714
ادمیه که یکم خجالتیه تک پسره یا سه پسرن یه جورایی اشناس زمانشم سال اینده انشالله

خیلی ممنون فداتشم سال اینده حدودا چن ماه دیگه عزیزم میشه بگی مهمه برام 💖💖💖💖💖

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
هروقت خودش بخواد تو همین چندماه باقی مونده بهمن یا خرداد 

خرداد سال دیگ؟😳😳

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2706