2737
2734
عنوان

حس شیشمیا بیاین براتون صلوات میفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 173 پست
ازدواج تو اون سال چند مورد کیس داشتی خوب بودن ولی مناسبه شما نبودن چند مورد دیگه برات پیش میاد   ...

یبخشبد میپرسم از وقتی کات کردیم رابطه جن.سی با کسی داشته؟ منو بخاطر رابطه جن.سی میخواد ؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج تو اون سال چند مورد کیس داشتی خوب بودن ولی مناسبه شما نبودن چند مورد دیگه برات پیش میاد   ...

حست ب اینک کی میاد خواستگاریم چیه؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2731

تقریبا درسته

بنظرتون امسال ازدواج میکنم؟

با یکی قرار بود ازدواج کنم ک بهم خورد بنظرتون دوباره اقدام میکنه؟

یا نه؟

میگم که دمدمی مزاجه براهمینه 😕

ینی هیچ راهی نیست؟ الان میرم تولدشو تبریک بگم سرد باشم یا گرم ؟ بهش بگم خواستگار دارم یا اگه رابطمون و مثل قبل نمیکنه دیگه هیچ وقت نیاد سراغم عکس العملش چیه؟

2738
میگم که دمدمی مزاجه براهمینه 😕

اینده شغلیم ودانشگام چی میشه....کنکورچه خاکی به سرم میاد

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
ن ولی ادم نرمالی نیست کلا خیلی گاهی عصبی میشه 😕درسته 

حس ششمی؟

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
ن ولی ادم نرمالی نیست کلا خیلی گاهی عصبی میشه 😕درسته 

اره خیلی عصبی میشه😂ینی اصلا دوسم نداره ؟😞به هدفش میرسه یا من قبول نمیکنم؟

ازدواجت دیر نیست یکی از ناشنایا یا نزدیکا یااومره برات یا میخاد بیاد 

نه عزیزم یه خواستگار از فامیل دور داشتم که مناسب نبود اصلاااا ردش کردم 

دیگه فامیل که به من سنش و..  بخوره نداریم پسر

ولی آشناها شاید باشن نمیدونم

میشه یکم از مشخصاتش بگی؟

خدانکه عزیزدلم  قد بلند یا متوسط هیکل ورزیده و پر  لاعر  موی مشکی خوش سر زبون زودرن ...

عزیزم زمان ازدواج منم میگی خواهش میکنم

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2706