2733
2734
عنوان

پرستاری شغل سختیه ب نظرتون؟

334 بازدید | 28 پست

شیفت های شب و روزش دست خودتونه؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا خیلی فداکاری میخواد ایثار میخواد  متاسفانه خیلی هاشون ندارن از مجبوری اومدن  دقت ک ...

پرستارای بیمارستانای دولتی  شاید بداخلاق باشن ولی کارشون خیلیییی از خصوصیا بهتره 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2738
کلا خیلی فداکاری میخواد ایثار میخواد  متاسفانه خیلی هاشون ندارن از مجبوری اومدن  دقت ک ...

شما به بزرگی خودتون ما را ببخش عزیزم بخاطر شیفت های سنگین واسترس شدید کارمون هست به قول شما میپریم به این واون! عزیزم شايد اگه شما هم در موقعیت سخت وبسیار استرس انگیز کار ما قرار بگیری همچین رفتاری از خودتون نشان بدی. ولی در کل حق همیشه با بیمار است. سختی کار دلیل نمیشه پرستار بداخلاقی کنه. شما ببخش 

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 
شما به بزرگی خودتون ما را ببخش عزیزم بخاطر شیفت های سنگین واسترس شدید کارمون هست به قول شما میپریم ب ...

عزیزم شما پرستاری😍؟میشه بپرسم حقوقتون چقده

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗
اتفاقا من اصلا بیمارستان دولتی رو قبول ندارم

بیمارستان خصوصی فقط بحث هتلینگش خوبه 

دولتی خیلی بهتره

رزیدنتایی ک تو دولتی حرفی برا گفتن ندارن تو خصوصی میشن پزشک ارشد

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ما درخواست شیفت دلخواه خودمون را اول ماه به سرپرستارِ بخشمون میدیم تا جایی که بتونه اون برنامه ای که ما می‌خواهیم را بهمون میدن اما اگه نیرو کم داشته باشن یا همکاران بخوان مرخصی برن ممکنه برنامه کاریمون اونجور که می‌خواهیم نباشه

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 
ما درخواست شیفت دلخواه خودمون را اول ماه به سرپرستارِ بخشمون میدیم تا جایی که بتونه اون برنامه ای که ...

اوف خیلی سخت شد که😓

عزیزم شما پرستاری😍؟میشه بپرسم حقوقتون چقده

بله.پرستارم. ولی اجازه بده حقوقمون رو لو ندم😊

2706