2737
2734
عنوان

پیرو تاپیکی که استارتر قفل کرد...

560 بازدید | 86 پست

سلام. 

شاید بترکه اینجا... ولی تمام 41 صفحه اون تاپیک رو خوندم. 

چرا یه عده میگن دروغو شر و وره؟! 

چرا باور ندارید جامعه خیلی خرابه. 

از اونایی که ضربه خوردن  گذشت. اونا برای همیشه نابود شدن...

بقیه باید درس عبرت بگیرن برای فرزندان پاک تر از گل شون که گرفتار همچین آسیب های شدید روحی نشن. وگرنه خدای ناکرده بچه هامونم باید تا عمر دارن بسوزن و کاری از دست کسی برنیاد.

مادرای عزیز. علاج واقعه رو قبل از وقوع باید کرد. به هیچچچچچ کس، هیچچچچچ کس اعتماد نکنید جز خودتون و پدر بچه. نگین این مومنه. اون چشم پاکه... هزار تا چشم در بیارین و با همین 1002 چشم بچه تون رو مراقبت کنید تا انشالله از آب و گل در بیاد.... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

منم متاسفانه 7 سالم بود دوتا پسر عمو عوضیم همه گوهی میخوردن و همه بلایی سرم میاوردن

حتی یکیش یبار ازم پرسید وقتی با مامانت میری حموم سینش چه اندازست

اما شد عبرت برای خودم

ک هیچوقته هیچوقت نذارم دخترم صدمه ببینه و آزارش بدن

مثل چشمام ازش مواظبت کنم و به هیچکس اعتماد نکنم

هیچوقت هیچ چیز از هیچکس بعيد نیست😊

واقعا احمقانه هست ک مسئولیت بچه رو حتی برا ی ساعت بدی ب یکی دیگه 

خب وقت نداری،بیجا میکنی بچه بیاری،بعد یاد سر کار رفتن و هزار و یک کار بیفتی،هی بچرو بسپاری ب اینو اون 

فرقی هم نداره دختر یا پسر 

وقتی مادر و پدر شدی 

باید از قبل ب فکر تمام مسئولیتاش میبودی

هیچ استثنایی هم وجود نداره 

این فرشته ها پیش خدا بودن،بخاطر خواسته ما میان و زمینی میشن،نامردی نکنید در حقشون...

تاپیک رو ندیدم 

ولی یه باز پسرعموی بابام صدام زد برم تو زیرزمین .دستشو بهم زد .منم ۸ ساله م بود جیغ زدم ازش جدا شدم .گفتم برم به مامانت بگم 

عین سگ ترسید ابروشو ببرم .ولی هیچ وقت به هیچ کس چیزی نگفتم 

2706