2737
2734
عنوان

یه حس ششمی قوی بیادبراش یه آیه الکرسی میخونم خیلی سوالمم مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 199 پست
ببین دوستت داره واقعا الان هم از کارهای گذشته اش پشیمون هست اگر بهش بگی اون حرف رو خیلی هم ناراحت می ...

من دعاهام زود میگیره برات دعا میکنم لطفا بگو اینده ام چی میشه طلاق  گرفتم هر چی حست میگه بگو

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانگه دار همگی من خابم میاد دیگه ذهنم یاری نمیکنه 

چندوقت دیگه جدامیشم؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
من دعاهام زود میگیره برات دعا میکنم لطفا بگو اینده ام چی میشه طلاق  گرفتم هر چی حست میگه بگو

برمنم دعاکن💔

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2728

الان که خیلی ناراحتی ولی زندگیت عالی میشه حتی یه آقایی هم که خیلی مرد مقتدر و عاشق پیشه ای هست وارد زندگیت میشه 

خدایا شکرت❣
الان که خیلی ناراحتی ولی زندگیت عالی میشه حتی یه آقایی هم که خیلی مرد مقتدر و عاشق پیشه ای هست وارد ...

واقعا ؟ خب مشخصاتش رو میگی ؟ ازدواج میکنم یعنی ؟ چند وقت دیگه ؟

بگو تروخدا برات صدتا صلوات میفرستم

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
دعا کردم گلم ان  شاء الله به ارزوت برسی 😍 توکلت به خدا باشه قوی باش

مرسی گلم🤗

2738
واقعا ؟ خب مشخصاتش رو میگی ؟ ازدواج میکنم یعنی ؟ چند وقت دیگه ؟ بگو تروخدا برات صدتا صلوات میفرستم

عزیزم انرژی ام ته کشید واقعا 😅برام دعا کن به حاجت دلم برسم ایشالله شما هم خوشبخت بشی

خدایا شکرت❣
الان که خیلی ناراحتی ولی زندگیت عالی میشه حتی یه آقایی هم که خیلی مرد مقتدر و عاشق پیشه ای هست وارد ...

عزیزم میشه اینم بگی یعنی ممکنه بایه اقاواردرابطه بشم که نه پاعقب بکشه نه جلوبیادبنظرت چجورمردی همسراینده ام میشه؟همسرم بایکی دیگس یادوسم داره؟حقمومیده؟

امیدوارم خدا یه سورپرایز خوب بندازه وسط زندگیت

مرسی قشنگم دارم جدامیشم دعات بهم انرژی داد😔😘

عزیزم انرژی ام ته کشید واقعا 😅برام دعا کن به حاجت دلم برسم ایشالله شما هم خوشبخت بشی

برات دعا کردم ان  شاء الله  به ارزوت میرسی به خدا توکل کن 😍😍

2706