2737
2734
عنوان

اینجادیگه هیچکی خودش نیس

156 بازدید | 13 پست

از اینکه آدمها اینطوری ان از دنیا زده شدم میلی به موندن این دنیای کثیفوندارم،هیچکه هواسش به رفتارش نیس به دل شکستنها ،لعنت به این روزگار

..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقااینجاهمه خوددرونی وواقعی شان هستند،بنده به شخصه به این نتیجه رسیدم.

منظورم دنیاس،من خیلی دارم اذیت میشم از اینکه آدمها انقدر پست شدن بخاطردنیا خیلی اذیتم کاش میتونستم بی نفاوت باشم به حرفها ورفتاراشون

..........
2728
منظورم دنیاس،من خیلی دارم اذیت میشم از اینکه آدمها انقدر پست شدن بخاطردنیا خیلی اذیتم کاش میتونستم ب ...

نمی شودبی تفاوت بودامانمی شودهم خودآزاری کرد،تعادل بهترین راه است.

تو بی تفاوت باش وفقط حواست به خدا باشه خدایی هست که تنها ویکه مهر ونور درونش تمام بدی هارو محو کنه این بدیها گذران ودنیا دوروزه عزیزم تو با خدا باش و به سمت خدا برو جدی نگیر شیاطین انسانما ها رو که همه فانی هستن ونابود شدنی

2738
تعادل هم نمیشود دل سنگ میخاد حسرت کساییو میخورم که بی خیالن

خودتان خدای نکرده به زودی بیمارمی شوید،خداونددلسوزترازمابرای بندگانش است،ماوظیفه مان خوب بودن است وخیررساندن به اندازه توانمان.چیزهای منفی رانخوانید.

تو بی تفاوت باش وفقط حواست به خدا باشه خدایی هست که تنها ویکه مهر ونور درونش تمام بدی هارو محو کنه ا ...

به خود خدا قسم شب وروز حرف میزنم باهاش گریه میکنم التماسش میکنم نمیشه نمیدونم چرا اینجوری شدم خدا ازم بگذره

..........
خودتان خدای نکرده به زودی بیمارمی شوید،خداونددلسوزترازمابرای بندگانش است،ماوظیفه مان خوب بودن است وخ ...

به شدت مریضم دعام کنید چن ساااله حالم خوب نیس حرفها تیکه پاره م کردن رفتارا دل بریده م کردن از دنیا دلم یه دنیا میخاد با آدمهای خوب😭

..........
به شدت مریضم دعام کنید چن ساااله حالم خوب نیس حرفها تیکه پاره م کردن رفتارا دل بریده م کردن از دنیا ...

طبیعی است عزیزجان،اماهدف مهم است،وقتی خداهدف شوددیگران باهمه زخم هایی که می زنندباهمه تلخی هاوبدی هایشان به مانندسرسوزه ناچیزوبی ارزش می شوندبرایمان،همه گله گی هایتان راپیش خداببرید،صحبت کنیدوبگوییدمی دانم میبینی،می دانم ازدلشکستگی ام باخری،می دانم بدم رانمی خواهی وازدلم وحاجتم آگاهی،خودت ارامش بده به وجودم،همان رابرایم بپسندکه شایسته رحمت و بزرگی توست.

به خود خدا قسم شب وروز حرف میزنم باهاش گریه میکنم التماسش میکنم نمیشه نمیدونم چرا اینجوری شدم خدا از ...

عزیزم زیاد خودتا ناراحت نکن وهیچوقت از رحمت خدا نا امید نشو دعا میکنم مشکلت حل بشه و به آرامش برسی انشالله همه چیز درست میشه وزندگیت پر از شادی وارامش میشه