2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گرگیه تو پوست بره  از روز اولی ک اومدم بدجور باهام لج بود ولی تو رو نشون نمیداد حرفاش ب گوشم میرسید گفتم حالا نامزدیم حساسه روم رو جهازم الکی حساسه درست میشه بعد از عروسی هی دعوتش میکردم خونش که میرفتم کاراشو میکردم کمکش میکردم واسش تولد گرفتم بقیرو هم دعوت کردم ولی ب خودش نگفتم ک سوپرایز بشه برگشته بود گفته حالا یه کیک خریده کاری کرده مگه بخدا چقدم وسیله شام درست کرده بودم

سر خونه خریدنشون پول کم اورده بودن چک داشتن چکی که ماال بابای خودش بود به خاطر باباش رفتم النگوهای دستمو فروختم انگشتر شوهرمو که ۱۰ گرم بود فروختیم دادیم بهشون قرار شد گرم دادیم گرم بگیریم ولی وقتی خواستیم بخریم طلا گرون شد فقط تونستن هم وزن النگوهامو بخرن انگشتر شوهرم رفت ب باد هوا مادرشوهرمینا هم فقط ب خاطر اینکه برادریشون ب هم نریزن ب شوهر من میگفتن تو گذشت کن ما هم بیخیال شدیم ولی پررو تر شدن تازه طلبکارم شدن ک وزن النگهای من پولش گرونتر از اونی دراومده بوده که بهشون داده بودیم

چند وقت پیش کرونا گرفت هر وعده براش غذا دادیم برد خدایی مادرشوهرمم همش براش غذا درست میکرد ابمیوه اینا ک خوب بشه میگفتیم شهر غریبه گناه داره حالا برگشته گفته منتی ندارن سر من نمیاوردن از رستوران غذا میگرفتم خیلی چیزا شنیدم خواستم باهاش رو در رو کنم ولی بیخیال این بحثای چیپ شدم اینجا شاید همه فک کنن اینایی ک دارن نظر میدن همه میگن جاریمون بده ما خوبیم ولی بخدا من براش کم نزاشتم نمیدونم چرا تو رو با ادما خوبه با همه اینجوریه بعد پشت سرشون حرف میزنن تازه ازین حزب اللهیاس ک اهل نماز روزه و خدا پیغمبره 

...ای بابا 

2728
شانس توام عین شانس منه من دلم اونقدپره بخدا اینجاجانمیشه

بخدا یوقتایی دلم میخواد برم برینم بهش سرتا پاشو قهوه ای کنم ولی مادرشوهرم هی به من میگه اون ادم نیس ولش کن تو کاری نکن این دوتا داداش از هم جدا بشن منم میگم مادره کوتا میام 

کلا ادمیم که از بحث و دعوا بدم میاد وقتی با کسی بحث میکنم اعصاب خودم خورد میشه 

باز میگم عیبی نداره بزا تو رو باهام خوب باشه اون بالا سری داره میبینه

اتفاقاقهرم باهاش ولی خونه ی مادرشوهرم که میبینمش چون اون بااوناصمییه حرص میده همش بهم

زمانی برو که اونجا نباشه

ببخشید ولی چقدر مادرشوهر و خواهر شوهرت بی شخصیتن که بین عروس فرق میزارن 

زمانی برو که اونجا نباشه ببخشید ولی چقدر مادرشوهر و خواهر شوهرت بی شخصیتن که بین عروس فرق میزارن&nb ...

..اخه عزیزم میبینین یهومیشه من میرم اونم میاد .یااون انجاس من میرم .اره میگن اون خوبه اون زحمت ماروکشیده 

دوتاجاری دارم بزرگترن ..ـخوبیم باهم خداروشکر یعنی اینکه خیلی بهم دیگه کار نداریم و دخالت نمیکنیم و مشکلی هم نداریم بااحترام و عشق رفتار میکنیم همدیگرو دوس داریم ...

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
ان شالله بینشون بهم بخوره وتو نظاره گر باشی 

من نامزدم عروس اخر بعدمن یدونه برادرشوهرم مجرده .چهارتاجاری هستیم کلا دوتاشون خوبن باهم صمیمی هستیم وااااااای نگم ازبزرگه البته بزرگ نیست برادر وسطیه که زودترازدواج کردن.خواهرشوهرمم باهاش صمیمیه عین خواهر .هربلایی سرعروسامیارع میگن شماحسودی اونومیکنیداون خوبه

2706