2726
عنوان

چه ویتامین‌هایی به بچتون میدید؟

144 بازدید | 18 پست

بچه هااتون چند سالشونه و چه ویتامین هایی میدید بهشون؟ زینک آهن مولتی ویتامین ویتامین دی؟ همه رو یه جا تو یه شربت یا جداگانه؟ دخترم 4 سالشه و پسرم 11 سالش، دخترم شدیدا بدغذا و کم اشتهات ککو الان 3 روزه کلا بی استها شده و هیچی نمیخوره، غذا اصلا و لی صبحانه دو لقمه میخوره، فقط نارنگی وآجیل تخمه آفتاب گردان و گاهی یه نصفه موز میخوره و گاهی نصف لیوان شیر. امروز برلش، سانستول زینک دار گرفتم، به نظرتون چقدر طول میکشه اثر کنه و اشتهاش بیشتر بشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکیشون چهار ساله و نیمه هست که سانستول پلاس زینک میدم و هر دو ماهی یدونه قرص ویتامین دی و سه شب تو هفته قرص جوشان ویتامین سی

یکیشون یک سال و نیمه سانستول پلاس زینک و قطره آهن و دو ماهی یکبار قرص ویتامین دی و سه شب تو هفته قرص جوشان ویتامین سی

2728
مقطعی بدغذا میشن بچه ها ولی اگه کلا بدغذاست یه مدت راسیپ بده مولتی ویتامینام حتما باید یکماه مرتب ب ...

دختر من شدیدا بد داروئه، قطره آهن و مولتی زیر 2 سالش رو هم با بدبختی بهش میدادم، به خاطر همین دیگه تا الان که سه سال و 9 ماهشه براش چیزی نگرفتم البته 3 ماه پیش براش، فروگلو بین گرفتم یکی دودفعه با بازی و گول زدن خورد. دیگه ندادم تا امروز که سانستول زینگ دار گرفتم حالا گوش شیطون کر خورده. منتها نمیدونم برای کمبود کلسیم و کمبود آهن و کمبود ویتامین دی که احتمالا اونا رو هم کمبود داره چی بدم بهش چون تو سانستول نداره اینا رو، یه سری تو همبن نی نی سایت گفته بودن کلسی کییر و سندروس خوبه. کسی از شما عزیزان تجربه ای داره؟ 

زنده باشن کوچولاهاتون 😘

ممنون عزیزم همینطور بچه های شما  

من از سانستول خیلی راضیم سندروس گرفتم راضی نبودم ایمونیس هم خیلی تعریف میکنن ولی به پسر من اصلا نمیساخت دل درد میشد ولی سانستول عالی بود

ممنون عزیزم همینطور بچه های شما     من از سانستول خیلی راضیم سندروس گرفتم راضی نبودم ایمو ...

از چه لحاظ از سانستول راضی و از چه لحاظ از سندروس ناراضی بودید؟ اخه سندروس کاملتره، آهن و کلسیم و ویتامین‌های دیگه هم داره.راستی مزه سندروس چطور بود؟ 

از چه لحاظ از سانستول راضی و از چه لحاظ از سندروس ناراضی بودید؟ اخه سندروس کاملتره، آهن و کلسیم و وی ...

مزشو نچشیدم ولی پسر بزرگم دوست نداشت کوچیکه راحت میخورد سندروس یکم دندونشونو تیره میکرد نه اینکه سیاه کنه ولی یکم تیره میشد من بعدش همیشه مسواک میکردم ولی سانستول اینطوری نبود و سندروس رو اشتهاشون خیلی تاثیر نداشت ولی سانستول خیلی موثرتر بود

بعدمآهن و کلسیم رو اصلا نباید با هم خورد اثر همو خنثی میکنه همینش برام عجیب بود که همش با هم بود

روزی ۵ سی سی سانستول زینکدار و هر پنج شنبه ۱۰قطره kid3 fort   به تجویز پزشک دخترم بهش میدم ...

دومین ‌شربت برای چیه؟ دخترتون چند سالشه؟ قد و وزنش؟ برای افزایش اشتها بهش میدادید یا برای ویتامین‌هاش؟ دکتر گفت تاکی بدید؟ 

2706