2733
2734

همیشه بتونه ارامشش رو حفظ کنه و داد نزنه سر بچه حتی شرایطی که  کار خطرناکی کرده و یا یه خرابکاری بزرگ و لجبازی شدید

بچه های آروم منظورم نیست بچه های شیطون 

اره من دیدم. ولی خونه زندگیش همیشه کثیف و نامرتب بود. بچه اش یه بشقاب غذا ریخته بود زمین باهاش بازی می کرد. مامان هم کلی خندید و فیلم گرفت از بچه اش. بعد هم گذاشت بچه به بازیش برسه 🤯 و کلا هر بار خانمه رو دیدمش به شدت ریلکس بوده

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سری هم دیدم بچه اش رفته تو کمد اسباب بازی هاش اینقدر ترسیدم فکر کردم کمد بیوفته چی می شه. مامانش بیخیال 😶 من گفتم بعد گفت فلانی بیا پایین عزیزم خطرناکه 🤯

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2728
اره من دیدم. ولی خونه زندگیش همیشه کثیف و نامرتب بود. بچه اش یه بشقاب غذا ریخته بود زمین باهاش بازی ...

یعنی از این بی خیالها که بچه هر کاری کنه اهمیت نمیدن ؟

نه اینطوری دوست ندارم .دوست خودمم هست .بچه اش تو خیابون خوراکیش میریخت  رو زمین میخورد اصلا انگار نه انگار.

2738
یعنی از این بی خیالها که بچه هر کاری کنه اهمیت نمیدن ؟ نه اینطوری دوست ندارم .دوست خودمم هست .بچه ا ...

اره یا کلا روی مبلهاش چرم بود تمام خودکار. دیوار نقاشی. کاری نداشت. خیلی بچه هاشو هم دوست داره. 

اره یا کلا روی مبلهاش چرم بود تمام خودکار. دیوار نقاشی. کاری نداشت. خیلی بچه هاشو هم دوست داره.  ...

منم این کارا خیلی برام مهم نیست .ولی بره سر داروها  یا برق یا چیزای خطرناک خیلی خیلی عصبی میشم ..مثلا امروز تا رفتم از یخچال زرشک دربیارم دیدم رفته سر گاز داره مداد رنگی رو میگیره زیر شعله گاز واقعا عصبی شدم