2733
2734

بستگی به چهره و شرایط اون دختر داره مورد داریم شرایط اومی بوده سی و هفت هشت سالگی شوهر توپی کرده مورد داریم دختره 27 سال به بعد هیچیییی

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای من از آخرای دهه بیست تعداد کم تر شد ولی کیفیت بشدت بهتر شد  قشنگ آدم حسابی بودن بعد سی سا ...

اوپرا جان باردار نشدی؟؟؟؟ 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
بستگی ب فرهنگ هر منطقه داره حتی بعضی جاها تو روستا دختر ۲۵ ساله ترشیده محسوب میشه بعضی جاها ترشیدگی ...

تو روستای عروس عمم دختر سیزده ساله دیگه خواستگار نداره یعنی رسما لقب ترشیده میدن بهشون😞

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738

بستگی به شاغل بودن و بیکاری هم داره خانم های شاغل در هر سنی خواستگار دارن اگر شاغل نیستند تا 28 سالگی ازدواج کنید اما شاغل ها موقعیت شون فرق میکنه 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
 چن سالتونه ؟

۲۶عزیزم

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
مگه قراره بشم ؟😳

فکر کنم یه سقط داشتی درسته بعد اون ندیدم چیزی بگی 😂😂 یعنی بچه نمیخوای فضولی نباشه 😂😂😂

منم سن تو خیییییلی خواستگار داشتم. الان 27 سالمه و کم ترن. 

شاغلی 

2706