2726

من بچه دومم باردارم اومدم اولیو از پوشک گرفتم  خداروشکر خوب یادگرفته ولی وقتی میبرم دسشویی خیلیییییی اذیتم میکنه دس بهژهمه چی میزنه دس ب سنگ میزنه دس ب کف زمین اب میریزه ایبر اوبر اصن نمیخاد از دسشویی بیاد بیرون منم هفت ماهه باردارم نمیتونم اقد تو دسشویی بمونم چهارپایه گذاشتم میره روش میشبنه شلنگ ابم برمیداره میریزه ایبر اوبر پسرم دوسال و سه ماهشه منم خیلی اعصابم خورد میشه سنگینم شدم خیلی اذیتم هرچی میگم بریم بیزون نمیاد کثیف کاری میکنه خستم کرده منم بعضی وقتا داد میزنم یکی دوبارم زدمش دیگه رمقی برام نمونده 😭😭😭تو روخداریکی بگه چطور باش رفتار کنم بم میگ جیش واقعا هم داره ولی تا میریم میخاد وایسه بازی کردن خیلی خستم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا سخته.راهی ندارم .نمیتونی سرپاش بگیری چون سنگینی....چرا بچه شیر به شیر میارین اخه؟واقعا جونشو دارین؟

یه شکلاتی چیزی بزار دم در بگو زود جیش کن تا بریم شکلات بخوریم

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم

سلام

انشالله به سلامتی زایمان‌کنید

به نظر من‌ یا از لگن خارج از محیط دستشویی استفاده کنید

یا تو حموم ببریدش فعلا تا وقتی که کمی بزرگتر شه

چاره ای ندارید هم بخاطر وضع خودتون

هم کتک زدن چاره کار نیست و بدترین راهه

بچه اقتضای سنشه😍

واقعا سخته.راهی ندارم .نمیتونی سرپاش بگیری چون سنگینی....چرا بچه شیر به شیر میارین اخه؟واقعا جونشو د ...

ناخواسته بود فک نمیکردم تو شیردهی باردار بشم میخاسم بندازم شوهرم نزاش گفت بزا بیاد باهم بزرگ بشن خودش خواس حالا هم هی در میره کمک نمیده تو کار خونه هم کمکم نمیده 😭

2706