2733
2739

من ۱۴ سالم بود عاشق شدم عاشق یکی که هیچی از عشق حالیش نبود کلا هوس من تونستم خوبش کنم حالا از خیانتاش اذیت کردناش ارزش قائل نشدناش من شکستم داغون شدم ولی خب عاشقش بودم من روانیش بودم پشتش وایسادم همه جوره وضعش خوب نبود دستشو گرفتم هیچوقت دوس نداشتم اذیت بشه سختی بکشه ولی اون همه جوره نابودم کرد طلبکار بود ازم؛ چشامو رو همه گوه کاریاش بستم اون سر چیزای الکی تنهام میذاش میرفت کات میکرد باهام رو راست نبود یه عشق کاملا پوچ یبار بهم گفت بیا با دوستم بریم جایی منم شرایطشو نداشتم بیرون برم خیلی هم سر این چیزا با کمربند کتک خوردم کبود شدم گفتم اجازه ندارم دوما با ماشین دوستت نمیام بیا با آژانس بریم گفت تو عرضه نداری برو هر وقت عرضه داشتی بیا منم گفتم دست خودم نیس پاشو کرد تو یه کفش گفت خودت نیومدی عرضه و شعور نداشتی گفتم سر بیرون رفتن با من کات میکنی خوبه بهت بگم برو هر وقت ماشین خریدی بیا این ناراحت شد کات کرد به چند مدت فهمیدم از اون حرفم خیلی ناراحته رفتم معذرت خواهی گفتم من خیلی جاها دستتو گرفتم گفتم خودتو میخوام بخاطر خودت میخوام پات موندم میگه نه تو منو بخاطر مادیات دوسم داری منم الان صاخب شرکتم حرف تو باعث شد من تلاش کنم بخدا من اصلا منظورم اون نبود من همیشه دعاش میکنم کارش خوب شه حالش بهتر شه خیلی وقتا زمان بی پولیش پاش موندم نمیدونستم سرو سامون گرفته خیلی هم بخاطرش خوشخالم من ۱۹ سالمه الان من از اول باهاش ساختم ولی اون یه کس دیگه از من تو ذهنش ساخته اینا منو خیلی عذاب میده چیکار کنم اونطور کا اون عک میکنه من نیستم این حق من نیس عشق من پاک بود سهم من از عشق این بود😔 اینا فقط یه قطره از دردامن😔

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

عشق حکم واکسن برای ویروس رو داره...خیلی ضعیف میکنه خیلی

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

عزیز باااور کن عشق و عاشقی فقط بعد ازدواج قشنگه 

قبلش سرابه ...هیچی نی 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

۱۴سالگی شرکت داری؟😐

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

دوست قشنگم باور کن ارزش ندارد خودتو حروم این آدم کنی ..کسی که چشماش رو خوبیات بسته لیاقت باتو بودن نداره

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
چجوری تو ۱۴ سالگی عشق و عاشقی دارید؟  من ۱۴ سالم بود نشستم گریه کردم چرا مامانم برام ماژیک پفی ...

۱۴سالکی شرکتم داشته😐

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
2706