1874
1955

خان خود را برای عید زیباتر کنید

1965

حق داری 

همینطوره 

هرکسی توقعاتی داره مخصوصا خانوم ها که احساسی ترن و بیشتر به محبت کلامی نیاز دارند

ببین عشق اتفاق خوبیه برای هر آدمی چون وجودش اینجوری میشه که تو در یک جهانی به سر میبری که بازنده و برنده نداره تو میفهمی که این رابطه ممکنه انتهاش به هیچ برسه ولی این کتاب هرچقدر قطور تر میشه زیبا تر میشه عشق تنها خاصیتش اینه که هر چقدرم کش پیدا کنه مهم نیست تهش چی میشه مهم اینه کتاب زندگیت یک ذره قطور تر میشه
1984
چرا قبل ازدواج به اين جور چيزا توجه نميكنين؟

من دوران عقد شوهرم عاااالی بود یعنی

فکرشم نمیکردم یه روزی این مدلی بشیم

همش حسرت

همش عقده

همش کمبود

همیشه خالی ام😭

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

دقیقا انقدر زنش رو حرص میده که زنش از همون جوونی بیماری قند و قلبی و هزار جوره درد دیگه که همش به اعصاب مربوطه رو میگیره نمونش شوهرم خودم که ایشالا خدا جوابش رو بده شیش ساله ازدواج کردم به اندازه ی بیست سال منو پیر کرد...

8
من دوران عقد شوهرم عاااالی بود یعنی فکرشم نمیکردم یه روزی این مدلی بشیم همش حسزت همش عقده همش کم ...

خالیم

پر از کمبودم

خیلی درد داره هرکاری کنی اما دیده نشی

خدایااا

از کجا میدونستم بی احساسه؟؟

واا كاملا معلومه طرف روحيه اش چطوريه .مخصوصا مرداي بهمني من خيلي اين موضوع برام مهمه چجوري ميگيد از كجا ميشه متوجه شد!!!

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
دقیقا انقدر زنش رو حرص میده که زنش از همون جوونی بیماری قند و قلبی و هزار جوره درد دیگه که همش به اع ...

منم گیر یه ادم بی احساسم هیچ وقت خوشحال نیستم همش ناراحتم همش دپم همش غمگینم افسردم کرده خییلی