2733
2734
عنوان

تجربه عملی بینی

78 بازدید | 6 پست

سه هفته س عمل کردم دماغم همش کیپ میشه

خیلی نگرانم

طبیعیه ؟

اکثر مواقع با دهان نفس میکشم

پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدرم دلم برات تنگ شده😢 میشه برای شادی روحش یه صلوات بفرستین 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا، یکی از فامیلای ما عمل کرد ، مثل شما بینیش کیپ بود با دهانش نفس میکشید ، البته یه قطره دکترش بهش داده بود ، هر چند ساعتی یه بار استفاده میکرد ، یکم راه تنفسش باز میشد . ولی دوباره کیپ میشد

2731
اره بابا، یکی از فامیلای ما عمل کرد ، مثل شما بینیش کیپ بود با دهانش نفس میکشید ، البته یه قطره دکتر ...

عزیزم خوب شد؟

پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدرم دلم برات تنگ شده😢 میشه برای شادی روحش یه صلوات بفرستین 🙏🙏🙏

سلام خوبید...ببخش مزاحم شدم، ما کوردستان هستیم و خواهرم میخاد دماغشو کرمانشاه عمل کنه ، میشه راهنمایی کنی کدوم دکتر بهتره؟

من پسرم....تا به منبع گرما و نور تبدیل نشوم آرام نمیگیرم ...می خواهم بدون وابستگی به آدما به  آنها گرما و انرژی بدهم...بدان...آدما نرمال نیستن...منم نیستم تو هم نیستی... خواهی نخواهی دنیا تازیانه های محکمی خواهد زد...اما مقاومت کن و تسلیم نشو...اگرم تسلیم شدی من درکت می کنم....خواهی نخواهی بزودی تنهای تنها می شوی .... اگه شخصیتتو رشد داده باشی از تنهاییت لذت می بری...خواهشاً کم نیار ...پاشو ... قدم هایت را محکم‌تر بردار....گرما ببخش و منبع حس خوب برای اطرافیانت باش...خدایا به شدت محتاج این سه خواسته ام کمکم کن به آنها برسم....اول :عشق واقعی بدون هوس دراز مدت....دوم: پولی که مرا به دنیایت مشغول نسازد و نیازامو باهاش برطرف کنم...سوم: آرامشی که با داشتن آن احساس هیچ کمبودی نکنم.