2726

یه چش درشت مثل خودم لایکم کنه

السلام علیک یا ابا عبدالله   اللهم صل علی محمد وآل محمد                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@ژیناگلمن   عزیزم بیاا  اینجا 🙂

امدم امدم 😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
بگو جیگر 😁🙏

خب بزار ی قلوپ ابراناناس بدم پایین😂کلا اخلاقم تو سایت همینع اینکع گرم بگیرم و جواب بدم دیگ ی مدتم با یسری بچع ها اوکی بودم مث شماها از اینام نیسم غش و ضعف کنم برا کسایی ک نمیشناسم خلاصع چندین ماه باهم بودیم تا شد ی دخترع بود ک بچع تر از من بود و هی بم میکف اجی 

ما اوکی کردیم با بچع ها ک بریم مامی گپ من اول گفتم ن و بچع ها ندا دادن ک میگن بیا و رفتیم و نزدیک نمیدونم دو ماه اینا اونجا بودیم ک من با همون دخترع ک گفت اجی و اینا اومد تو گپ خصپصی ما و من ی چی بهش گفتم ک بر خورد و انگار قهر بود بام من اصلا خبر نداشتم این ب بچع ها میگف ک ار من با ژینا قهرم منم ب گوشم رسید و تو گپ گفتم برام مهم نی من از این بچع بازیا خوشم نمیاد اینم سوخت از این حرفام و ی شب دیدم اومد پی ویم و ی طومار بلند بالا نوشت ک ار تو خیلی ببخشید اونجات پیرع کوبلن دوزی تو سنت 30ب بالاعه و فلانی و فلان ببین من اتیش گرفتم و بش گفتم فقط تو اینقد کثیف و حرومزادع ای ک من حتی نباید بیام اینجا چون کثیف میشم و بش گفتم دکمتو بزن 

این حرفای خودشو میپاکع و از حرف من شات میدع ب بقیع و من همونجا ب همع گفتم باش من بدم و دیگ جوابزهیچکیو ندادم دور همشونو خط کشیدم ینی بارها تگم کردن بارها خاستن ازم حرف بزنم حای اون دختر رو ترکوندن اما من دیگ دلم صاف نیس 

برا همینه

عذر زیاد شد

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خب بزار ی قلوپ ابراناناس بدم پایین😂کلا اخلاقم تو سایت همینع اینکع گرم بگیرم و جواب بدم دیگ ی مدتم ب ...

نوش جون😁😁

چرا اخه😒

لیاقتت و نداشته 

دختره پروو 😐

حالا نمیدونم چرا من انقد زورم گرفتع😐

چقد خوب که گرم نمیگیری و نمیای راز های زندگیتو همه جا جار بزنی 🌹

همیشه موفق باشی ❤️

حس خوب دارم 

نسبت به صحبت کردنت 

رفتارت و... 

🙂❤️

زندگی خیلی نامرده