2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی بیاد پرچم ایرانو بندازه رو شونه هام من دور سایت بدو بدو کنم🏃‍♀️🏃‍♀️😂😂😂

😂😂😂بیا من انداختم فک کن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
میگم حالا 

زود بگو وگرنه انلاینا میرن

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2728

خیلی خیلی دلم شکست

متنفر شدم از دختر عموم

بخاطر رفتارا و تحقیر های مامانم هم اصلا اعتماد به نفس نداشتم و نمیتونستم با کسی دوست بشم تا حداقل حرفامو بزنم بهش

سه سال دیگه هم گذشت و من شد پونزده سالم

ولی حسم کم نشد که هیج بیشتر هم شد 😏

راسته که میگن اگه فهمید دوسش داری میره 😔

تو همون دوران هم پسر عموم دائم خونه ما بود 😑

چون بابام هم خیلی بهش علاقه داشت خوشش میومد 😐

ولی من خوشم نمیومد ازش فکر میکردم اونم مثل خواهرشه

اونم بد ذاته

کلا دلم از خانواده عموم چرک شده بود 😤

از اونور پسر عموم خیلی خیلی بهم توجه و محبت می‌کرد 😄

هر بار که میومد خونمون برام یه بستنی یا یه لواشک میخرید یواشکی بهم میداد ☺️

زندگی خیلی نامرده 
😂😂😂بیا من انداختم فک کن

مرسی

اهنگم پلی کن

ایرااان ای شکوه پا برجاااا🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
مرسی اهنگم پلی کن ایرااان ای شکوه پا برجاااا🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

😂😂😂گزارشم میدم برات

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ولی من اصلا تو این عالم ها نبودم 😄

نمیفهمیدم معنی رفتاراش چیه

وقتی میشنیدم میخوایم بریم خونه عمم یا میخوان بیان خونمون دیگه دلم بی طاقت میشد و از شوق نمیدونستم چیکار کنم 😅

تا اینکه یه روز پسر عموم اومد بهم گفت دوست دارم 😐

خبلی تعجب کردم نمیدونستم چیکار کنم

نمیدونم چرا هر کاری می‌کرد به دلم نمی‌نشست 😕

رابطه عمومینا با ما خیلی خوب بود زنعموم هم خیلی من و دوست داشت

از اونطرف رابطمون با عممینا افتضاح

سالی یه‌بار به زور خونه همدیگه میرفتیم

بد شانسی من بود و خوش شانسی پسر عموم 😄

همینجوری با این رفتار پسر عموم گذشت تا 18 سالگی

دختر خوش بر و رویی بودم🤗

چند تا خواستگار هم داشتم ولی بابام خیییلی حساس بود روی من

میگفت کسی که میاد خواستگاری دخترای من باید تک باشه 😁

زندگی خیلی نامرده