1874
1955

@نی_نی_یار_شب    

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983
پسر مذهبی مهندس برق ۲۷ سالشه کارخونه دارن و ۳ تا برادرند

خب چرا با این شرایط اینجا دنبال دختر میگردین؟مگه دورو اطرافتون دختر نیس

اگر زنی در کار نباشد عشقی هم در کار نیست شکسپیر و حافظ و رومئو و ژولیت و شیرین و فرهاد  ول معطلند اگر روزی زنها بخواهند ازینجا بروند تقریبا تمام ادبیات ،سینما و هنر را باید با خودشان ببرند❤
1967
الان چیشد مگه؟ وا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عزیز دل طرف کلاً 13 تا پست داره

یه کم دقت کنید

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن
خب تحصیلات که از همه مهمتره نگفتی

گفت که مهندس

اگر زنی در کار نباشد عشقی هم در کار نیست شکسپیر و حافظ و رومئو و ژولیت و شیرین و فرهاد  ول معطلند اگر روزی زنها بخواهند ازینجا بروند تقریبا تمام ادبیات ،سینما و هنر را باید با خودشان ببرند❤
1974

دوربین مخفیه؟😀

از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست گر هم گله ای هست دگر حوصله ای نیست سر گرم به خود زخم زدن در همه عمرم هر لحظه،  هر لحظه جز این دست مرا مشغله ای نیست                                                                                     عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم