1874
1955

شرایط پسر چیه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1984

@fati_tork        

ماشالا هزار ماشالا از هر انگشتش ی هنر میباره 😂😂😂😂😂

فاطی بیا شوهر آوردم👆🏻

نیوشا خانومشونم👸🏻❤️همونی ک همیشه ب تاپیکای عکس دیر میرسه:/  اگ امضامو میبینی میشه برا برآورده شدن آرزوم ی صلوات مهمونم کنی🙏🏻💋🥺رل زدن واسه بچه هاست،من یهو کارت عروسی میدم خون گریه کنید حالا میبینید😏😎 خیلی دوست داشتم مرا هم عهدی با جانان باشه😞ولی نمیدونم جانان الان کدوم قبرستونیه🙌🏻😑💔جانانه خاک برسر بدون هرجا ک هستی نفرین عامون برتو باد    از نظر  روحی نیاز دارم با اکیپ پسر نوح و بدان و تعدادی دوست ناباب شمال برم:/شما هم میاید؟ دونفر دیگه بیاد حرکتیم🚖😜خیانت کردن ب من راحته اما راه رفتن با پایی ک از ۸ ناحیه چلاغ شده یکمی سخته حالا خود دانید😊✌🏻😑خدایا این مهر نیویورک چیه ک در دلِ منه جهان سومی انداختی؟   
پسر مذهبی مهندس برق ۲۷ سالشه کارخونه دارن و ۳ تا برادرند

@fati_tork      فاطی بیا تا نبردن😐🏃🏻‍♀️

نیوشا خانومشونم👸🏻❤️همونی ک همیشه ب تاپیکای عکس دیر میرسه:/  اگ امضامو میبینی میشه برا برآورده شدن آرزوم ی صلوات مهمونم کنی🙏🏻💋🥺رل زدن واسه بچه هاست،من یهو کارت عروسی میدم خون گریه کنید حالا میبینید😏😎 خیلی دوست داشتم مرا هم عهدی با جانان باشه😞ولی نمیدونم جانان الان کدوم قبرستونیه🙌🏻😑💔جانانه خاک برسر بدون هرجا ک هستی نفرین عامون برتو باد    از نظر  روحی نیاز دارم با اکیپ پسر نوح و بدان و تعدادی دوست ناباب شمال برم:/شما هم میاید؟ دونفر دیگه بیاد حرکتیم🚖😜خیانت کردن ب من راحته اما راه رفتن با پایی ک از ۸ ناحیه چلاغ شده یکمی سخته حالا خود دانید😊✌🏻😑خدایا این مهر نیویورک چیه ک در دلِ منه جهان سومی انداختی؟   
1976
پسر مذهبی مهندس برق ۲۷ سالشه کارخونه دارن و ۳ تا برادرند

متاسفانه کوردم نمیشع🥺😂😂😂

آخه عربزم مگه اینجوری میشه پیدا کرد شرایط آقا پسر که خوبه بسپارین به خاله وعمه خواهر نفری سه چهارتا مورد معرفی کنن بالاخره یکی پسند میشه

زندگی دو نیمه س نیمه اول درانتظار نیمه دوم ونیمه دوم درحسرت نیمه اول...
1718