2737
2734
عنوان

کااااااش بمیرررم راحت شم ازاین زندگیه گوه

| مشاهده متن کامل بحث + 4043 بازدید | 167 پست

ولی از این ماجرا به بعد به هیچ وجه تو دعوا حرفی نزن چون همه جو گیرن تو اون لحظات ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
واعجب جوگیرشدشوهرت که حلت داد..میگفتی من صلاحتومیخاسم وقتی خواهرت شوهرش رودوست داره بتوچه اخه .....ب ...

اصلاحالم خوب نیس نه بخاطراون سیلی بخاطرتوهینش...میگه من اگه اونونزنم پرومیشه میخواستم بگم خب یبارزدی چیشدآدم شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مردخوبیه فقط بشدت روخواهراش حساسه وعصبی میشه کنترلشوازدس میده 😔😔

پس دیگه هیچوقت تو اونجور مسائلشون دخالت نکن. فقط خودت بده میشی عزیزم.

آرزو میکنم یکیو داشته باشین وقتی فهمید دوسش دارین ، بیشتر عاشقتون بشه :)
2728
خب همون منم بلدنیستم گلوریاهاردی رو میشناسی خیلیا میگن شبیهشم

اووووو بابا خفن بابا خوشگل 

ار ازش خوشم میاد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عجب نامردی ..بگو واسه خواهرت غیرت داری؟ولی واسه منم که همجنس خواهرتم  همونکاریو میکنی که شوهر خ ...

اره همیشه دلش ازجایی پرباشه سرمن خالی میکنه دیواری کوتاهترازمن پیدانمیکنه خدافقط یجایی یه جوابی بهش بده بفهمه درست نیس این رفتارش قلبم شکست

2738
عزیزم لطف داری 

فداتشم جانا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ولی از این ماجرا به بعد به هیچ وجه تو دعوا حرفی نزن چون همه جو گیرن تو اون لحظات ..

اره دیگه کاری ندارم حالاپروپروبرگشته میگه یه درخواست بنویس من شنبه برم خدمات قضایی باخواهرم درخواست بدم(طلاق)گفتم گوه خوریش به من نیومده 

اخه خواهرش دوس نداره جدابشه من میدونم شوهرم بزور میگه بایدجداشی اونم ناراحت شد رنگش پریدمن دلم سوخت

منم همچین موقعیتو داشتم تو خانواده همسرم میرفتم تو یه اتاق دیگه هندزفری میزاشتم آهنگ گوش میدادم که معذب نشن مسائلشونو خودشون حل کنن

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
ژینا میدونی حالا بنظرمن حسی که ازت میگیرم لاغراندامی باچشای درشت و موهای مشکی

خیلی لاغر نیسم 

چشام درستع تقریبا موهام خرمایی😂

اصلاحالم خوب نیس نه بخاطراون سیلی بخاطرتوهینش...میگه من اگه اونونزنم پرومیشه میخواستم بگم خب یبارزدی ...

بگوباکتک کسی درست نمیشه اونوق راحت میتونه ازت شکایت کنه حق داری خاهرناراحت باشی توجمع توهین کردبعدم سیلی بش بگوحدخودت نگه دارنزارحرمتهاشکسته شع توام نزارببینه شکستنتومخصوصاک ازدواج دومته همه جوانب درنظربگیر

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
2706