2733
2734
خواهش میکنم گلی ... سبک زندگی خودتو داشته باش  ..کتاب بخون ... صحبت کن ... افکار خوب رو با خودت ...

من مهندسی شیمی خوندم. دارم دوباره کنکور میدم. اما چون جو خونه بده. 

به این گاها بیرون رفتن با دوستام نیاز زیادی دارم. 

میشه راجع به امضات توضیح بدی عزیزم

یه مشکلی داشتم توزندگی تو بچگی ونوجوانی خیلی مسخرم میکردن وخیلی غصه خوردم تااینکه دوسال پیش خداروشکر حل شداینو نوشتم هیچوقت یادم نره وخداروهمیشه شکرکنم

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مرسی واقعا. پس زشت نیست درسته ؟!

ن گلم اصلا

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
جدی ؟! شما اگه ی جای من بودین بین ۱۲ تا دختر و پسر متاهل شما مجرد راحت بودی ؟! می‌رفتی بازم ؟

ببخشید رک میگم ولی بی عقلیه بخاطر این دلیل ک اونا متاهل هستن تو مجرد ازشون جدا شی شما روابط رو حفظ کن فقط چون متاهل هستن یکم حریمها رو بیشتر رعایت کن. همین. من تاپیکاتو خوندم خودتو از ازدواج محروم نکن الان هم سن ازدواجت به حضورت تو جامعه ادامه بده آدم مناسب گیرت بیاد

ببخشید رک میگم ولی بی عقلیه بخاطر این دلیل ک اونا متاهل هستن تو مجرد ازشون جدا شی شما روابط رو حفظ ک ...

ممنون که وقت گذاشتی و تایپیکهامو خوندی🌻🌻🌻

درسته من اگه بخوام از همین دوستامم جدا شم

واقعا افسرده میشم. 

میدونین من خیلی مواظبم. بیشتر هم با خانوما حرف میزنم با وجود اینکه شوهراشونم دوستامون میشن. 

والا درمورد ازدواجم

نمی‌دونم

فعلا درس بخونم ببینم رشته مورد علاقمو میارم یا نه. 

با مامانم جدا کنیم انشالله

دیگه تا بعدش خدا چی بخواد. 

ممنون به صراحتتون نیاز داشتم خیلی وسواسی شده بودم توو این زمینه. 

اما در هر صورت کمتر برم درسته ؟ 

یا به روال سابق. اونا البته هفته ای یه بار براشون میشه. 

میگم مثلا توو ماه

دوبار فقط برم. جای چهاربار

2706