2737
2734

ما یه اکیپ دختر و پسر بودیم. همممممه متاهل شدن. 

به من مثه سابق میگن بیا همه با هم بریم مهمونی. بریم بیرونی. 

البته این برا قبل کروناست. اما امشبم نامزدی آخرین فرد اکیپ بود. 

و دوباره یادم اومد. 

یه بار گفتم شما همه متاهلین. من بی دلیل خجالت میکشم!!

گفتن این حرفای خاله زنکی چیه ؟! چه معنی میده!

فارغ از تاهل و تجرد!

ما دوستای خوبی هستیم. 

من هم صدام خوبه. هم خوشگلم. هم قدم بلنده. منتهی بد آوردم. کمی خواهرام اذیتم کردن. چندساله افسردم. کسی هم اگه بود میپروندمش. 

حالا من اصلا بحثم ازدواج نیست. 

زشت نیست برم با دوستام بیرون ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن برووووو از دستشون نده منم ببر

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2731

اجتماعی باش تو همین جمعا یکیو پیدا میکنی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
نمی‌دونم. ببین ۶ تا زوجن. من تکم. و ۲۸ تا ۳۰ سالمونه. 

عزیزم یبار برو ببین طرز برخوردشونو اینا چطورع اگه خوشت نیومد دیگه نرو

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
ن برووووو از دستشون نده منم ببر

سنگین نیست برات ؟

میدونی هیچوقت مجرد بودنمو به روم نمیارن.  اما نمی‌دونم گاهی به چشم میاد. 

هی سعی میکنن باهام صحبت کنن. حتی وقتی میخوایم پانتومیم بازی کنیم. اول منو میبرم توو گروه. 

اما گاهی خیلی به چشم میاد که من تکم اونوسط. تقریبا سی سالمونه. 

ن عشقم ریلکس باش ب هیچی خارج از خودتو و شخصیت دوستات فکر نکن بی خود دیوار نکش بین متاهل و مجرد اونام خودشون باتو خوشن و خوش میگدرونن تو ام خوش باش نمیخوان باهمسراشون بیان که خودتونید فقط 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
عزیزم یبار برو ببین طرز برخوردشونو اینا چطورع اگه خوشت نیومد دیگه نرو

همیشه میرفتم. خیلی خوبن. 

پامیشن میرقصن. از کتابایی که خوندن حرف میزنن   پانتومیم بازی میکنم. هرچی. جو خوبیه. 

اما میگم ینی نمیگن چرا لادن تنهاست ؟! 

آخه این تنهایی ادامه داره. من اصلا شرایط ندارم

2706