2733
2734
عنوان

بچه ها کی امپول واس بارداری زده بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 44 پست
مرسی تنبلی تیرو عیدم کم‌کاره یه لوله بسته

منم تخمکام یکم ضعیف بود پری 6روز عقب میزد دارو داد درس شد خداروشکر سرموقع میشم دیه گفتم دوس دارم زودتربشم امپول نوشت و ویتامین ای بنظرتون من ی امپول رو روز 7بعد پری زدم یکی رو 9بازم بی بی بزنم چون موعدم 18خیلی دیره شاید الکی مثبت بشه ی اصن منفی بشه بعدش چیکارکنم 

عزیزم چرا انقد زود؟ اسم امپولت چیه؟؟؟؟

نمیدونم چی بود عزیز دوتا بود یکی توش مث قرص سفید بود یکی ابکی مانند و داروخونه ازاد حساب کرد وگف اون یکی ک پس فردا میزنین و حتما ت یخچال بزارین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم چی بود عزیز دوتا بود یکی توش مث قرص سفید بود یکی ابکی مانند و داروخونه ازاد حساب کرد وگف اون ...

عزیزم استراحت کن کار سنگین نکن

زوی دلت خم نشو

اگه کمر درد داری با شال ببند

از همون امپول اخر دوهفته بعد

بیبی چک بزن

2728
عزیزم استراحت کن کار سنگین نکن زوی دلت خم نشو اگه کمر درد داری با شال ببند از همون امپول اخر دوهف ...

وای دیروز کسی نبود خونه کپسول و مجبورشدم بلند کنم ی درد بدی گرفتم ک زودم تموم شد خداروشکر امپول چی بود اجی شما میدونین وای من ب شکمم میخوابم ی وقتای 😭😭😭😭

2738
وای دیروز کسی نبود خونه کپسول و مجبورشدم بلند کنم ی درد بدی گرفتم ک زودم تموم شد خداروشکر امپول چی ب ...

اونی که گفته باید یخچال باشع hcg هست برای ازاد سازی تخمک

گلم باید استراحت میکردی 

استرس نداشته باش گلم هر چی خدا بخواد میشه

عزیزم چند وقته اقدامی؟

اونی که گفته باید یخچال باشع hcg هست برای ازاد سازی تخمک گلم باید استراحت میکردی  استرس نداشت ...

8ماه و خورده ای اجی یعنی الان دیه نمیشم خب مجبورشدم کپسول و بردارم 😔

اونی که گفته باید یخچال باشع hcg هست برای ازاد سازی تخمک گلم باید استراحت میکردی  استرس نداشت ...

خیلی دلم شکسته بخدا ی وضعیتی دارم ک نمیتونم دیه واسم دعاکن توروخدا

اجی خب من ک روز7پری زدم و 18موعدمه بی بی چک بزنم ی ن فک نمیکنم ای ماه بشه دیه

گلم اشکال نداره استرس نداشته باش اگه خدا بخواد میشه همسرت ازمایش داده؟مشکلی نداره؟

ن دکترنوشته ی چن روز ک نشد بریم گرفتاربودیم و صب زود بایدمیرف وناشتا دوسه روز دیه میریم ازبده

2706