2410
2553

تصمیم بر جدایی گرفتم اما نمی‌دونم چطوری بهش بگم....

۴ سال دوست بودیم و ۴ ماهه ک نامزد کردیم 

الا فهمیدم اونی نیست که میخواستمش...

اصلا کنارش اون جوری ک باید خوش بگذره نمیگذره

حرف صحبت خاصی با هم نداریم 

عاشقش بودم دیگ نیستم حسم پریده 

و اینکه الا دارم ب آینده فکر می‌کنم ک باهاش ازدواج کنم ب معنای واقعی فقیر حساب میشم 

وضع مالیش اصلا خوب نیست البته خونه و ماشین داره اما درآمد ندارع 

توی این ۴ سال فقط دو بار برام ادکلن خرید و نهایتن ۲۰ باری بیرون پیتزا و ساندویچ خوردیم یبارم مرغ سوخاری حالا اینا برام مهم نیست می‌خوام بگم اگه قرار بود پیشرفت کنه تا الا میکرد

دلیل اینکه با پولی اومد خاستگاریم اینکه نمیتونست منو از دست بده

و بشدت دوسم داره عاشقمه 

اما شکاک در قدیم و جدیدن میبینم خوب شده اما میترسم بعد از ازدواج رو کنه ک خوب نشده ....همین الانشم چند بار گفت چادر بزن  گوش ندادم 

و قیافش خیلییییی خشکلع تا حدی ک می‌دونم خیلیا دنبالشن اما اصلا براش مهم نیست و توی این ۴ سال کوچیک ترین خیانتی ازش ندیدم 

و در آخر می‌دونم الا میگین مگ قبلا اینارو نمیدونستی اما راسته ک میگن عشق ادمو کور می‌کنه..‌‌‌

خیلی از اون گفتم از خودمم براتون بگم 

دانشگام(اون دیپلمه البته برام سطح سواد مهم نی

خودم کار میکنم خرج خودمو میدم 

شکاک نیستم اخلاقام بد نیستن قابل تحملم

الا چطوری بهش بگم دیگ نمی‌خوامش!!؟عقد رسمی نشدیم هنوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دلم سوخت براش بنده خدارو ۴ سال علافش کردی تازه فهمیدی نمیخای؟

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خب عقد نیستین که راحته بهش بگو ادم زندگی هم نیستیم نمیتونیم باهم خوشبخت بشیم

یه پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

بنداز گردن خانوادت

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2714

عجب

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟
تو لیاقت بهتر از من رو داری

🤔🤔🤔

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706