1954
1959

تصمیم بر جدایی گرفتم اما نمی‌دونم چطوری بهش بگم....

۴ سال دوست بودیم و ۴ ماهه ک نامزد کردیم 

الا فهمیدم اونی نیست که میخواستمش...

اصلا کنارش اون جوری ک باید خوش بگذره نمیگذره

حرف صحبت خاصی با هم نداریم 

عاشقش بودم دیگ نیستم حسم پریده 

و اینکه الا دارم ب آینده فکر می‌کنم ک باهاش ازدواج کنم ب معنای واقعی فقیر حساب میشم 

وضع مالیش اصلا خوب نیست البته خونه و ماشین داره اما درآمد ندارع 

توی این ۴ سال فقط دو بار برام ادکلن خرید و نهایتن ۲۰ باری بیرون پیتزا و ساندویچ خوردیم یبارم مرغ سوخاری حالا اینا برام مهم نیست می‌خوام بگم اگه قرار بود پیشرفت کنه تا الا میکرد

دلیل اینکه با پولی اومد خاستگاریم اینکه نمیتونست منو از دست بده

و بشدت دوسم داره عاشقمه 

اما شکاک در قدیم و جدیدن میبینم خوب شده اما میترسم بعد از ازدواج رو کنه ک خوب نشده ....همین الانشم چند بار گفت چادر بزن  گوش ندادم 

و قیافش خیلییییی خشکلع تا حدی ک می‌دونم خیلیا دنبالشن اما اصلا براش مهم نیست و توی این ۴ سال کوچیک ترین خیانتی ازش ندیدم 

و در آخر می‌دونم الا میگین مگ قبلا اینارو نمیدونستی اما راسته ک میگن عشق ادمو کور می‌کنه..‌‌‌

خیلی از اون گفتم از خودمم براتون بگم 

دانشگام(اون دیپلمه البته برام سطح سواد مهم نی

خودم کار میکنم خرج خودمو میدم 

شکاک نیستم اخلاقام بد نیستن قابل تحملم

الا چطوری بهش بگم دیگ نمی‌خوامش!!؟عقد رسمی نشدیم هنوز

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

دلم سوخت براش بنده خدارو ۴ سال علافش کردی تازه فهمیدی نمیخای؟

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1965

خب عقد نیستین که راحته بهش بگو ادم زندگی هم نیستیم نمیتونیم باهم خوشبخت بشیم

یه پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه

بگذار بگذرد روزهایی که روز ما نیست، روزگاری روز ماهم میرسد!
1967
8

اگه نمیخایش بگو دیگه چجوری که نداره خیلی رک بگو...هم اینده خودتا هم اینده اونو خراب نکن ازت خواهش میکنم.

لعنت به منی که تو به صلاحش نبودی😢😢بچه ها برا یه مامان کم سن که حالش خیلی داغونه دعا کنین
میخوای شمارشو بدی من بگم بهش؟

😂😂😂😂😂

میشه برا برگشتن عشقم یه صلوات بفرستین و دعا کنین؟                                                                     مشاور محصولات زیبایی‌و ارایشی و مراقبتی سوالی داشتین در خدمتم😉
1718