2733
2734
عنوان

خانمها هفته 21 بارداری هستم .....

132 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من با اینکه هفته 21 هستم هنوز تکونهای نینی رو احساس نکردم ولی الان دو سه روزه سمت چپ شکمم درد خفیفی میگیره و ول میکنه به خاطر چی ممکنه باشه .

امروز هم حالتهای پریودی داشتم پاهام مثه قبل پریودی درد داشت که الان خوب شده  

ممنون میشم راهنماییم کنید

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
من ۲۸هفته تکوناشو حس کردم نگران نباش ،نینیت چیه ؟؟؟

نی نی پسره .جفتم هم قدامیه .

این درد گرفتن شکمم برای چیه

شما وقتی اولین حرکتش رو احساس کردید قبلش درد نداشتی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی پسره .جفتم هم قدامیه . این درد گرفتن شکمم برای چیه شما وقتی اولین حرکتش رو احساس کردید قبلش ...

چرا درد شبیه درد پری بعضی وقتا هست ولی باید استراحت کنی ،کار سنگین نکنی من بعضی وقتا ک فعالیتم زیاده شکمم درد میگیره ک زود ب پهلو می‌خوابم و خوب میشه

2728
نی نی پسره .جفتم هم قدامیه . این درد گرفتن شکمم برای چیه شما وقتی اولین حرکتش رو احساس کردید قبلش ...

راستی اگه دردت زیاده باید ب دکتر مراجعه کنی ،ولی خفیف و لحظه ای فک نکنم چیزی باشه ،چون من ی زمانی کمرمم درد میکرد بخاطر بارداریه 

چرا درد شبیه درد پری بعضی وقتا هست ولی باید استراحت کنی ،کار سنگین نکنی من بعضی وقتا ک فعالیتم زیاده ...

امروز یه نیم ساعتی شاید بیشتر سرپا بودم میوه ها رو شستم بعد اون درد پریودی اومد سراغم .دیگه غلط کنم اینقدر سرپا بمونم 

راستی اگه دردت زیاده باید ب دکتر مراجعه کنی ،ولی خفیف و لحظه ای فک نکنم چیزی باشه ،چون من ی زمانی کم ...

آخه شانس فردا هم جمعه است .ولی دردها زیاد نبود 

2738