1954
1955
عنوان

بالاخره رفتم محضر و تموم شد + اسکرین

396562 بازدید | 1021 پست

یه حال غریبی دارم الان . نمی دونم خوشحالم یا ناراحت . با اینکه یه سال بیشتره که جدا بودیم ولی امروز دیگه رسما نامحرم شدیم . اگه هستید بگم تو محضر بهم چیا گفت ...بعدشم امشب بهم پیام داد 

تویک زنی . زیبا باش .لباس خوب  بپوش .ورزش کن و مواظب هیکل و اندامت باش .همیشه بوی عطر بده . گاهی گوشه ای دنج خودت را به فنجانی قهوه دعوت کن . درسکوت مطالعه کن و آگاهیت را بالا ببر . گاهی برای خودت هدیه ای بخر ....وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی . آن وقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی . یادت باشد : "برای یک زن عزت نفس غوغا میکند "

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

چرا ناراحت ؟

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻
1967

خب بگو دیگه زیر لفظی میخوای

پدر عزیز تر از جانم... و سرانجام خاک سرد تو رو برای همیشه از من جدا کرد سخته باورش که دیگه نیستی که دیگه ندارمت... ولی فقط تو نیستی که منو تنها گذاشتی با رفتن تو خنده هام شادیام امیدم به زندگی و تمام روزای خوبمم رفتن انگار که همه ی اینا وابسته به وجود گرم تو بود🖤 بهترین تکیه گاه من تو مثل یک کوه سخت و محکم همیشه پشت من بودی چطور باور کنم که اون کوه دیگه نیست... وقت بی کسیام به کجا تکیه کنم که پشتم خالی نشه؟ دسته کیو بگیرم که از رو زمین بلندم کنه؟ به کی دردامو بگم تا با نفس گرمش واسم دعای خیر کنه بابایی؟به قلب پاک کی پناه ببرم از شر همه ی بدی ها و دو رنگی های دنیا😔 حالا دیگه کی بغلم میکنه و با اشکام اشک میریزه؟ کی بهم میگه گریه نکن خودم پشتتم بابات که نمرده هنوز پیشته!دیگه نیستی بابایی و من تنها تکیه گاهم سنگ قبری شده که فقط میتونم روش بشینم و تا مرز دیوونه شدن گریه کنم... دستایی که دیگه نمیتونم بگیرمشون و چشمایی که تا عمر دارم دیگه نمیتونم بهشون نگاه کنم...صورتی که دیگه نمیتونم ببینمش نوازشش کنم ببوسمش...ولی بابایی از حالا به بعد من با خاطرات این 20 سال که پیشم بودی زندگی میکنم از همون روزی که به دنیا اومدم و برای اولین بار منو تو بغلت گرفتی تا روزی که برای اخرین بار بغلم کردی و برای همیشه رفتی همه ی لحظه های خوبمونو هر روز تو ذهنم مرور میکنم و یاد خوبی ها و مهربونی های بی انتهات میفتم...دیگه میشم همون دختری که همیشه آرزوشو داشتی بابایی میدونم میبینی میدونم همیشه همراهمی و هنوزم از ته دل برام دعا میکنی🖤 تا ابد تو قلب من میمونی پدر خوبم دوستت دارم🖤به زودی میام پیشت😔😭🖤دوستای خوبم برای شادی روح پدر آسمونیم فاتحه بفرستید اگه میشه ممنونم🖤
1974

از تاپیک بربازدید مزاحمتون میشم😁میشه یه صلوات واسه ررسیدن به حاجتم و آرامشم بفرستین؟🙏

من دوست دارم خدا کنارم بشینه، دست رو شونه م بذاره و بگه نگران نباش، شاد کردنِ دلت با من، من درستش میکنم 😔

بگوعزیزم 

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم راازمن گرفت درحالی که گویی ایستاده بودم 😞چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد درهالی که قصه کودکانه ای بیش نبود 😞دریافتم کسی هست که اگربخواهدمیشود وگرنه نمی‌شود😞 به همین سادگی کاش نه میدویدم ونه غصه میخوردم فقط اورامیخواندم وبه اوتوکل میکردم 💖💖💖
1718