2726

دوستم یه دوست پسر داشت همخوابگاهیم بود بعد من دورادور میدونستم با پسره میرفت سر قراره تماس تصویری و قرار ازدواجو خلاصه جدی بود رابطشون بعد تو اینستا منو اون دوستم همو فالو کرده بودیم بعد یه دختره ناشناس که تو پیجش اسم دانشگامونو زده بود هم ریکویست داد فالوش کردم بعد من استوری گذاشتم این اومد پی وی و گفت من یه پسر میشناسم بخدا نمیدونی چیه که انقدر خوبه چند نفرم بهش پیشنهاد دادن قبول نکرده فورا اسکرین شات از پیج پسره عرستاد دیدم عهههه این که دوس پسر دوستمه گفتم اینو میشناسم با یکی تو رابطس گفت نه بابا کی گفته گفتم خودم میدونم بعد هیچی نگفت دوباره اسکرینو نگاه کردم دیدم نوشته ویرایش نمایه یعنی خودش از پیج خودش پسره عکس داد از خودش تعریف کرد 

به دوستمم گفتم این قضیه رو

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

هی ام میگفت عکستو بفرست من میگفتم خدایا دختره عکس منو میخواد چیکار😑

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

ووووو

گووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
2728
خب

هیچی دوستم تشکر کرد ازم ولی نمیدونم الان چیکار کرده باهاش

هی ام میگفت عکستو بفرست من میگفتم خدایا دختره عکس منو میخواد چیکار😑

اسی امضام امضات

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
اره😍

منم ی دوست داشتم همش رل میزد بعد هرجا میرفتیم ب رلش میگفت بیاد منم با خواهرش همراه بودم

همش رلاشون از من خوششون میومد ب من پیشنهاد میدادن😐 منم چند بار بهشون گفتم ولی اخر کلا با دوستمم کات کردم

ترسیدم با خودش بگه من کاری میکنم ک اونا همش میان سمت من

منم ی دوست داشتم همش رل میزد بعد هرجا میرفتیم ب رلش میگفت بیاد منم با خواهرش همراه بودم همش رلاشون ...

اهان🤣

کلا پسره منو ندیده بود هی میگفت عکس بده

چقدم از خودش تعریف کرده پیش کسی ک نمیشناستش😐

اره والا انقدم ضایع بود از پیج خودش عکس میداد😂