2733
2734
عنوان

دهه شصتیا این کارتونارو یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 120 پست
اینا مال دهه ۶۰ مگه  من همشو یادمه 🙄

اره اصلش واسه دهه ۶۰ ،شما تکرارشو دیدین😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی نهنگی بود تو آب.. اسمش بلد نیستم هنوز 😑.... یکی هرروز صبح ک میرفتم مدرسه میگفت سلام سرندپیتی ی هم ...

وای یادش بخیر صنم...همیشه اون دختره رو سانسور نیکردن...نهنگه عینک داشت

بی خیال...مگه میشه...من متولد ۶۴ ام

منم ۶۴ ام ولی یادم نمیاد ،اونایی که بقیه گفتن یادمه 😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

چه روزایی بود رو من ندیدم.😂 آقای سکسکه رو هم یکی دو قسمت دانلود کردم دوباره دیدم. ایکیوسان(آی کیو سان) رو هم دیدم. چوبین سگارو فوتبالیستها ماجراهای من و کلاهم( یه ادم خمیری بود. یه قسمت اینجوری بود که شب خوابش نمیبرد صبح هم میخاست بره مدرسه. شب خودشو نابود کرد تا بخوابه تا صبح با خودش درگیر بود. صبح هم چایی شیرینش رو با مسواک هم زد و با قاشق مسواک کرد. کیفشو برداشت.یه بالش گذاشت زیر سرش خودشو روی زمین کشید رفت مدرسه.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2738
ی نهنگی بود تو آب.. اسمش بلد نیستم هنوز 😑.... یکی هرروز صبح ک میرفتم مدرسه میگفت سلام سرندپیتی ی هم ...

مهریماه بهم میگفت سرندپیتی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅

یه معلم راهنمایی هم داشتم اونم بهم میگفت ذوق مرگ میشدم 😅😅😅🤦‍♀️

........
بی خیال...مگه میشه...من متولد ۶۴ ام

البته اخری یادمه

2706