1874
1959

الان سه ساله ازدواج کردم فقط یه برادر دارم و مادر گفتم ازدواج کنم یکی بهمون اضافه میشه ولی شوهرم راحت نیست باهاشون من خیلی از این بابت غصه میخورم فقط منو انگار از خانوادم میخاد خانوادم انگار تنهاتر شدن...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

شوهرمن از غریبه هم بدتره عید بوده اومده خونه بابام ولی برام مهم نیس مهم اینه هروقت خودم بخوام میرم

قصه اینجاست که شب بود و هوا ریخت بهم من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...
1967
1976

مامانم چون پسر نداره همسرم حکم پسر براش داره

درددلم رو بشنو که حالمو بدونی هیچوقت اینو نخواستی که قدرمو بدونی من آرزو میکردم که همزبونت بشم امید اینو داشتم که سایبونت بشم چقدر که وقت و بی وقت بپای تو نشستم فقط ترو میدیدم دوچشمامو می بستم هیچوقت باهام نموندی اما بپات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم وقتی ازم دوربودی دنیای من سیاه بود زنده بودم ولیکن زندگیم تباه بود              وقتی که برمیگشتی دلم برات میلرزید برای من یه دنیا برگشتنت می ارزید نموندی و نخواستی شادی برام بیاری دستای آشناتو تو دست من بذاری هیچوقت باهام نموندی اما به پات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم.....

اره متاسفانه الان ده سال گذشته همیشه رسمی و خشک 😔 به قول تو انگار فقط مارو قبول داره خانواده هامون غریبه ان ، درحالی که من با خانواده همسرم خیلی خوب و صمیمی هستم مخصوصا اگه بیان خونمون

برا استخدام شدنم صلوات بفرستید.ممنون دوستان نی نی سایت من😍
1718